Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Vacsira a natúr joghurt, vagy...

Vacsira a natúr joghurt, vagy párolt hal, sovány túró, párolt natúr csirkemell, vagy egy-két alma megfelel?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2012. dec. 1. 13:03
1 2
 1/20 anonim válasza:
Az almat szerintem inkabb tizoraira, de a tobbi mehet.
2012. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt jön egy bizonyos ember, aki kifogást fog találni a natúr joghurtban és a sovány túróban. Ne hallgass rá!
2012. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Az alma savas, éhséget csinál. Az szerintem úgy nem klappol, de a többi oké.
2012. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Amúgy kitalálom! Csak nem "táplálkozás harcművész" válaszával nem kell foglalkoznom? :DDD

Mert ő valóban irtó nagy hülyeségeket ír a válaszaiba,még a középsulis biosztanár szerint is.

2012. dec. 1. 13:29
 5/20 anonim ***** válasza:
16%

A középsulis biosztanár nem biztos, hogy kompetens táplálkozástudományi kérdésekben. Tudtommal elég sok elhízott kölyök van, akik semmit sem tudnak táplálkozásról, ha ha :)

Nem, semmilyen tejtermék nem jó, erős inzulinszint emelő hatásuk van, ez a zsírosodás alapja. A borjú gyarapodását szolgálja a tej, nem az ember tápláléka.


Csirke, ha tökéletes.

2012. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
17%
*hal
2012. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Harcművész, akkor egy újszülöttnek is inkább zöldséget és húst kell adni? Mert hát a tej káros.
2012. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

Jó kérdés, de nem.

Egy újszülött esetében anyatejről beszélünk, a te esetedben marha tejről. Egészen más a kettő!

2012. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

táplálkozás harcművész, biztos nagyon kompetens vagy. Elég nagy baromságokat írsz :/

Az alma kivételével nagyon jó vacsi, én is ilyeneket szoktam enni. Próbáld ki hozza még a mozzarellát is, nagyon jó!

/egy dietetikus hallgató/

2012. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. dec. 13. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!