Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Eldöntöttem! Fogyókúrázni...

Eldöntöttem! Fogyókúrázni fogok. Mit ajánlotok? (Folyt. Lent. )

Figyelt kérdés

Egy 23 éves lánynak, aki 190 cm és 112 kg mennyi a kalóriaszükséglete naponta?


- Nem vacsorázom, vagy csak 17 körül valami teljes kiőrlésűt.

- Minden nap gyalog járok az egyetemre (40-45 össz. naponta).

- Próbálom kordában tartani az éhségemet... Ami nagyon nehéz.

- Miért híztam kb. 5 hónap alatt 10 kg-ot? Víz ez vagy zsír?



Pár napja kezdtem és fogyni szeretnék min. 10-15 kilót.

Lehetséges ez, mondjuk júniusig, júliusig?


Köszi előre is.


2013. márc. 20. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A szálkásító diéta számodra könnyen tartható lenne. A gyaloglás nem olyan rossz aerobnak a testsúlyodhoz (fogyáshoz aerob), csak a tempót érdemes megnövelni hogy feljebb menjen a pulzusod. A nem vacsorázom nem feltétlenül jó dolog, este is kell enni csak akkor mértékkel kell bánni a szénhidráttal, de fehérje kell, bevett szokás estére a sovány túró, mert lassú felszívódású fehérje. A hízásod valószínű víz, hacsak előtte nem fogyókúráztál, a víz hízás jellemzően glikogénraktár feltöltődése, nem hiszem hogy neked leürült volna és újratöltődött.

Heti 1kg a normális, e fölött már löttyed az ember.

2013. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hízásod "víz" dolgomat kijavítanám zsírt akartam írni, úgy látszik megint bevettem a fogalmazásgátlót:D
2013. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia, köszi!

2010 nyarán-őszén fogyóztam, akkor 115-ről 101-re csökkent a súlyom nagyon kevés idő alatt. Lehet ez a mostani 1-2 hónapon belüli kilófelszedés a 3 évvel ezelőtti eredménye?

Mikor ehetek vacsorát maximum, hány órakor?

A sovány túrón kívül mit még szerinted (vacsira)?

Milyen márkákat választhatok?


Nagyon szeretném megtartani a motivációmat.

2013. márc. 20. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, ez elég hamar feltöltődik. Szálkásító diéta a body.builder.hu-n "diéta a kezdet címmel, ez megválaszol sok dolgot.
2013. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :-)
2013. márc. 20. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!