Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha naponta csinálok 1000...

Ha naponta csinálok 1000 felülést kb. mennyi idő alatt lesz kocka hasam?

Figyelt kérdés

egy átlagos alkatú lány vagyok :)

nem kell pontos idöt csak kb. hány hónap?


2013. márc. 24. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha szálkásító étrenddel eltünteted a pocakodról a hájat, akkor látszani fog, hogy most is kockás a hasad.
2013. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Étrendtől és edzéstől függ.Az edzés alatt az aerob/kardio edzést értem.(a hasazás nem az)


Persze számít az edzés is, de a kockák ha látszanak akkor azért látszanak mert kevés a hasadon a zsír.

2013. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Nincs helyi zsírégetés.

Előbb fog tönkremenni a gerinced, minthogy bármi eredményt elérj.

2013. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez de inspiráló volt utolsó :'DDD am igen,először el kell tüntetni a zsirt a hasadról
2013. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha most képes vagy megcsinálni rövin időn belül 1000 felülést akkor már vannak kockák a hasadon, ha esetleg ezek nem látszaank az azért van mert a zsír eltakarja. Mondjuk így belegondolva nem biztos hogy van hiszen 4 fajta hasizmunk van, ebből a sima felülés talán 2-re megy. Nem is értem miért mindenki ezt akarja csak csinálni.
2013. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!