Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 14 éves lány vagyok,62 kiló....

14 éves lány vagyok,62 kiló. Ezt le szeretném adni 2 hónap alatt, de nem tudom hogyan és valami biztonságos módszert keresek. Tudtok jó ötleteket?

Figyelt kérdés

#fogyókúra #fogyás #biztonságos fogyókúra
2013. ápr. 11. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Még fejlődésben vagy. Az a 62 kiló nem sok, én is ennyi voltam ilyesmi koromban, hidd el, hasznosulni fog a """fölösleged""", ha azt teszed, amit írok:

Figyelj oda, hogy lehetőleg egészségesen étkezz(nem kell keveset enni!) és rendszeresen mozogj valamit! Találj egy sportot, ami tetszik!

2013. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy mit szeretnél? A 62 kg-odat leadni?

Nem elsősorban az a lényeg, hogy hány éves vagy, hanem milyen magas.

Biztonságos egészséges módszer: sok zöldség, kevesebb hús, tojás, hal, és még kevesebb gyümölcs. Ennél egészségesebb nincs.

2013. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

kevés hús? kevés gyümölcs?

hadd egyen délelőtt már egy almát, vagy körtét, a hús pedig egészséges és tápláló(a fehér és vörös húsok egyaránt), az más kérdés, hogy mennyire zsíros fajtát eszik, de ebben a korban szerintem nem kell rá annyira figyelni mint pl. egy középkorú diétázónál.

2013. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
161 cm vagyok:) Köszönöm az ötleteket!
2013. ápr. 11. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Látjátok, hogy kiforgatjátok a szavaim. A kevesebb, nem azt jelenti, hogy kevés, hanem, hogy kevesebb mint a zöldség, ergo a zöldségfélék legyenek az elsők, majd utána a hús és végül a gyümölcs, ami pontosan azt jelenti, hogy 1-2 alma délelőtt.

Lehet, hogy olvasni tudtok, de értelmezni nem.

2013. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a kg még éppen jó. Ha még fogsz nőni, akkor arra figyelj, hogy ne hízz. Gondolj utána, eddig mennyit ettél, és hogy hány kg-ot szedtél fel évente. Ha sokat, akkor az eddigi étkezési mennyiségedet csökkentsd, vagy cseréld fel (te tudod, miket ettél eddig). Ha a magasságoddal párhuzamosan lettél súlyosabb, akkor még ne csökkents semmit.
2013. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 161 cm vagyok és 62-63 kg, ha szeretnéd fogyókúrázhatunk együtt. 13/L :)
2013. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne fogyózzatok.

Utolsó, neked is azt ajánlom, amit a kérdezőnek! (első válaszoló vagyok)

2013. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!