Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kijavíthatom sporttal?

Kijavíthatom sporttal?

Figyelt kérdés

ma ettem 3 db epres oreo kekszet, 2 db orion csokis piet( magyarul nem tudom mert kulfoldrol hoztak), fel szelet feketeerdo tortat, es fel szelet epres-joghurtos tortat. Nem is esett jol mert hirtelen felment a vercukrom, mivel mar napok ota hust es zoldseget eszem.

kaloriaban az edessegeket nem tudom, csak azt hogy az oreo keksz kb 52*3 kcal, a masik pedig 2*135 kcal, a tortaket nem tudom, de kb 700 kcal lehetett. Ha mondjuk 1 oran at megcsinalok egy laza aeeobikot, meg este elmegyek futni 20-30 percet, es ma mar csak zold teat iszok, akkor javithatok ezen? mert eddig tok sokat fogytam es bem akarom hogy ma meg hizzak:(



#fuc
2013. máj. 5. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseket nem értem, te is tudod a választ, csak megnyugtatást remélsz. Összezabáltál minden szart ez van.

De innentől ne csak zöld teát igyál, hanem ugyanúgy zöldség, hús. Semmi értelme nem enni semmit.

Bár nem értem, hogy sikerült mindezt megvalósítani 11-ig. Ezen agyalni fölösleges, sportolj és máskor ne csinálj, ha eredményt akarsz.

2013. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!