Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, de diéta...

Fogyni szeretnék, de diéta nélkül csak sporttal. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A helyzet az , hogy bizonyos mértékig menni fog diéta nélkül is, de a nagyobb részét a táplálkozás adja + a sportteljesítményedet is növeli. Én a crossfittet ajánlom mint sport a leginkább, élvezetes(de brutál kemény) és minden téren fejleszti a képességeidet.
2013. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


elsőt ajánlanám figyelmedbe meg a képet mellete

2013. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyasmit ajánlanék,amit szeretsz és elérhető anyagilag meg helyileg is a számodra és naponta tudod csinálni.Futás,bringa,roller,görkori,úszás.Hetente ellenőrizd a súlyodat.
2013. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is irták el kell kezdeni mozogni. Pontosabb sportot nem tudok mondani, mert sem a nemed sem a korod nem tudom.
2013. máj. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt ajánljuk, hogy szállj le a földre (nemigen fog menni, bár lehet szerencsés kivétel leszel).


Napi 4-5 óra edzés, ezzel indíts. Amíg intenzíven bírod addig intenzíven, ha kifáradtál akkor alacsonyabb intenzitású aktivitás, pihenés, újra intenzív gyakorlatok.. menni fog az, főleg ha időd sem lesz enni.

2013. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lipton. ***** válasza:
Diéta nélkül nem megy, de mért nem akarsz diétázni?
2013. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fogyást csak 20-30 %-ban befolyásolja a mozgás. Az alap az étrend.
2013. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kezdetben ha szar is az étrend de előtte nem volt mozgás, vagy kevesebb lesz a kalória bevitel de nem a "legtisztább" ételekből akkor lesz fogyás, egy darabig lehet csinálni, csak amikor már a végén vagy akkor nem fog menni. 10kg-t simán ledobtam szar étrenddel 90 nap alatt, persze mindennap edzettem min. 1 órát.
2013. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézzetek pár kérdéssel lejjebb, ott van a csak akinek a rokona edz és közben hízik. Ennyire jól lehet fogyni némi többlet edzéssel. Vagy bejön, vagy rohadtul nem jön be.. túl sok a változó.
2013. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!