Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nekem tényleg nem állna jól a...

Nekem tényleg nem állna jól a vékonyság? (kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma eléggé elkeseredtem. Csinálom ezerrel a fogyókúrát, sportolok is napi minimum 40 percet, mindent megteszek a fogyás érdekében, vannak is sikerélményeim bőven, de a környezetem csak kedvesen noszogat, hogy hagyjam abba, mert nekem nem állna jól ha többet fogynék. (???)


Szerintetek létezik ilyen? Az egészségemnek is jó, ha tovább fogyok, az álmom hogy 60-65 kiló legyek, de így... az anyukám és a nagymamám is azon a véleményen vannak, hogy nekem nem állna jól a vékonyság. Sőt, burkoltam a lakótársam is erre célzott.

Most mitévő legyek? Ti milyen emberre mondjátok, hogy "nem állna jól neki a vékonyság"?


Van itt egy kép is rólam, ezt korábban feltöltöttem egy fogyókúrás topicba: (előtte-utána kép)


[link]


Nagyon elkeseredtem, nem ezt vártam a kínszenvedés és a véres veríték után, amivel harcolok a kilók ellen. :(

Mit gondoltok?


Őszintén, azt várom ettől a kérdéstől, hogy megerősítsétek bennem, hogy igenis azért szenvedek így, hogy csinosodjak. De ha nem így gondoljátok, úgy azzal segítetek a leginkább ha őszintén megmondjátok!


Köszönöm!


Kérlek, azt is írjátok meg, hogy ti mikortól mmondjátok azt, hogy egy nőnek nem áll jól a vékonyság.


23L


2013. jún. 3. 18:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, nehogy abba hagyd miattuk. Savanyú a szőlő, félnek hogy neked sikerülhet, hogy elérsz valamit, hogy csinos leszel/csinosabb náluk. Az anyukák/nagymamáknál pedig ez természetes mert "féltenek", hogy esetleg túl messzire mész a fogyókúrával, de nyugtasd meg őket hogy te nem csontváz leszel, hanem egy szép formás nő. :)
2013. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, LifeTilten (blog) van erről egy jó cikk... mikor a sikeres fogyókúra, edzés után megjelennek az irigyek :) Ne másoknak tedd, csak magadért, ahogy Te jól érzed magad! De formás, vékony testtel hozzá kell szokj, hogy szelektálni kell ki mit mond ezzel kapcsolatban, és ki az akinek a szavára lehet adni, és ki az, aki féltékeny (nyilván pl. egy nagymama nem rosszindulatból "félt" a fogyástól, de ezt is tudni kell hova tenni, hogy ő más értékrend szerint nőtt fel).

Személyes véleményem szerint sokkal csinosabb vagy, én nem hagynám abba!

25/N

2013. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Őszintén: szerintem gyönyörű vagy! Nagyon szép lett az alakod. :) De tényleg, ha te úgy érzed, hogy még fogynod kell, és hogy úgy jobban érznéd magad, akkor nyugodtan! A te véleményed a legfontosabb, amit magadról alkotsz. Hajrá, nagyon remélem, hogy sikeres leszel:)
2013. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!


Irigyek? Még sosem volt rám irigy senki, szinte hihetetlen hogy "majd hozzá kell szoknom". De hozzászokom, ha csak ezen múlik.


Az apukám az egyedüli, aki hajthatatlanul azt mondja, hogy még 20 kiló és rendben leszek. Mindenki más, a barátnőim, lakótársaim azt állítják, hogy erős testalkatú vagyok, amihez nem áll jól a vékonyság.

Ez nagyon elkeserítő, mert minden vágyam az, hogy lefogyjak és "kisportoljam" magam, hogy végre életemben először bikinit vehessek fel és 6 év óta először strandra merészkedjek. Tudom, butaság. De erre vágyom. :)


Csak így nem könnyű, hogy mindenhonnan azt hallom, hogy nem áll jól, holott az ellenkezője a célom.

2013. jún. 3. 19:00
 5/33 A kérdező kommentje:

3-as!


Gyönyörű? Ha ezt élőben mondtad volna nekem, biztos, hogy gúnyolódásnak veszem. :) Ettől eltekintve köszönöm, hogy kedveskedni próbálsz. Jól esik! :D

2013. jún. 3. 19:02
 6/33 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg az vagy! ( és én nem a hármas vagyok)
2013. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Biztos hogy ugyanazt a képet nézitek, amit kiraktam?

Mindenesetre köszönöm! Azt még meg tudnád írni, hogy mit gondolsz a további fogyásról? Tényleg nem állna jól?

2013. jún. 3. 19:13
 8/33 anonim válasza:

B@szki:O ennyi idő alatt h fogytál le ennyit??

Gratula hozzá, kitartást!

Milyen diétát csináltál? Én most akarom elkezdeni,segíthetnél kicsit:$

2013. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Kalóriaszámlálás és sport!

Szívesen segítek egyébként, bár nem ez volt a kérdésem célja. :)

Nagyon bosszant ez a téma, megtennéd, hogy leírod a véleményed a kérdésben? :)

2013. jún. 3. 19:17
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálam maximalistább és kritikusabb nő kevés van, de iszonyat sokat fejlődtél rövid idő alatt, innen már senki ne állítson meg, pedig nekem nem érdekem dicsérni, hisz nem is ismerlek. Tudni kell hova tenni ilyenkor a "barátnők" megnyilvánulásait. (anyuka stb, pedig mindig elfogult lesz úgyis :))
2013. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!