Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok hízni karokra?...

Hogyan tudok hízni karokra? (Csuklóra)

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és nagyon megnyúltak most a karjaim, lábam, és nem tudok hízni sehogy sem... Igazábol csak a végtagjaim nagyon vékonyak hasam az van, egész nap eszek illetve ülök, fekszek. Járok kondiba is de eddig semmi sem. 180 cm magas vagyok és 60 kg. tudna nekem valaki ajánlani valami módszert? Esetleg tömegnövelőt, szteroid kizárva.

2013. márc. 9. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Karra lehet izmosodni, de a csuklóra nem, tekintve, hogy ott csak az inak vannak... S csak az igazán kövéreknek szokott hájas csuklójuk lenni. Úgyhogy a vékony csukló szerintem marad, de egy izmos karral azért még jól nézne ki. Edzés és kitartás, én mást nem tudok mondani, majd talán ír valaki, aki nálam sokkal többet ért a témához.
2013. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az alkarom is elég vékony, egyszerűen érthetetlenűl állok a dolog előtt. És igazából szégyenlem is sajnos..
2013. márc. 9. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Ránézésre a tömeged is elég kicsi, tehát mindenre kéne edzeni, én 30 kilóval több vagyok nálad, de az izületeim olyan vékonyak mint egy 10 éves kislányé, de a csontozatom, meg a medencém is, de apám nagyapám szintén ugyanez, tehát ez genetika, viszont az izomzatod igenis fejleszthető.

Konkrétan tömegnövelőknek nevezik azokat a táplálékkiegészítőket, amelyeknél fehérje mellett van hozzáadott nagyobb mennyiségű cukor, de mivel írtad hogy van rajtad némi zsír is ezért nem nagyon ajánlom, kiegészítésnek a sima fehérjepor (lehetőleg tejsavó) menjen. De normális kajálás nélkül kár kiegészítőt venned.

Ne profi testépítők edzéstervét kövesd, ők veleszületett előnyös tulajdonságokkal rendelkeznek az átlaghoz képest, meg mellette van egy vagon koksz is, így másabb a regenerálódás mint egy doppingmentes testépítőnél.

Több ismeretet nyújt neked a sárga kapszula nevű írás, ott le van írva, az edzés és táplálkozás (ne tévesszen meg a primitív fogalmazása a könyvnek).

2013. márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Napi 5 alkalommal kiadósan étkezem, valahol ezt olvastam a neten hogy ez talán segítség lehet. Ezt a sárga kapszula nevezetű könyvet pedig megnézem köszi.
2013. márc. 10. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!