Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért van ez? 162 cm magas,47...

Miért van ez? 162 cm magas,47 kiló vagyok. Ezt szeretném tartani

Figyelt kérdés

162 cm magas, 47 kiló vagyok. Ezt szeretném tartani, de már újabban minden nap kb 3000 ! kalóriát viszek be. Egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne egyek. Ráadásul, rendszerint inkább édességeket. Hogyan tudnám megállni ezt az édesség zabálási rohamot? Már 48,2 -őt mutat a mérleg. Kétségbeestem.

17.fiú



2013. ápr. 6. 20:13
 1/6 anonim válasza:
ahhoz képest jó vékony vagy:D de velem is ez van.. 14 éves lány és 156 cm magas és 43 kg..és 44-et mutat a mérleg..és itt is a sok édesség a gond..
2013. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*első vagyok.. de én a magasságomhoz képest ,,kövérnek'' tartom magam,vagy te vagy a túl vékony tényleg :D
2013. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell annyit zabálni. Pont.


Ha nagyon rajtad van az édességfaló roham, akkor egyél meg egy krémest vagy egy dobostorta szeletet és nyomj be mellé 1-2 almát. Így kizárt, hogy repetázni akarsz (hiszen tele vagy).

2013. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
De jó fejek vagytok, én meg 55 kg vagyok, csak éppen 98-at mutat a mérleg :D bocs, de feldobtátok a reggelemet :)
2013. ápr. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
XDDDDDDD
2013. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Az édesség hirtelen eltelít, úgy mint egy pohár víz..Válaszd a vizet, és nem fogod kívánni az édességet se, meg semmit!:)

Igyál minden étkezés előtt vagy 2dl vizet, és lassan egyél. A falás és az evés között hatalmas a különbség. Az agyadnak fel kell fognia, hogy étkezel...az pedig idő! :) Szóval víz és lassú evés! :) Cukor helyett, pedig méz! :)

2013. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!