Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit tegyek a strandon, ha...

Mit tegyek a strandon, ha diétázom? Lángos, hamburger, stb. ezek kilőve. Lehet kapni diétás kaját a strandokon?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
valami fincsi saláta?:D
2013. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy vigyél magaddal szendvicset vagy olyan egészséges ételt, ami kibírja addig pl. saláta. És még ingyen is van.
2013. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet,salátákat,grillezett csirkemell rizzsel,főtt kukorica...
2013. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát..nehezen. :( Pont ma gondolkoztam el én is, hogy édes Istenem, mi a bánatért nem lehet az egészséges alternatívákat közelebb hozni az emberekhez, elérhetőbbé tenni. Olyan sok jó értékes dolgot lehet a bioboltokban kapni hogy az csak na! De amíg a Tesco, Coop, meg Meki van közel az emberhez addig szívás van. Ezek pedig nem veszik a termékeik közé ezeket a termékeket. Nagy hiba :(
2013. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A saláták jók, de lehet kapni néhány helyen grillezett húst is. Ezek közül válogass. Bár az előttem lévők is ezeket írták :)
2013. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a sok segítséget. :)
2013. júl. 12. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Főtt kukorica igazi strandos kaja!

Valószínűleg lehet kapni gyrost is, az a legjobb alternatíva!

2013. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én gyrost ettem és almát :)
2013. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!