Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalòria a minimum...

Hány kalòria a minimum egy 13 éves lánynál ha 160 cm vagyok 55 kg és fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
Mondjuk gondolom más ha nem mozgok semmit meg ha mozgok, de gondolom ha mozgok akkor annyi +kalòriát kell bevinnem, ahányat elégettem.
2013. júl. 18. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

Pont annyi, amennyivel jóllakik egy 13 éves lány. Minél természetesebb táplálékokból persze.

Jóllakás alá nem érdemes menni csak azért mert 'kalórialimit' van.

2013. júl. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Itt ki tudod számolni:


[link]


Tápi: ha igaz lenne, amit írsz, egyetlen embernek sem lenne gondja a súlyával, mert senki nem eszik ERÖVEL többet, mint amennyivel jóllakik. SZóval ne írj hülyeségeket!

2013. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hogy mi? Már hogy ne lenne igazam.


Az emberek sz.art esznek, ja erre az evolúció nem készített fel. Voltak kórokozó mikrobák, ragadozók, volt hideg és éhezés.. hmm... sosem volt liszt és cukor, tej.. Az étel mindig tápláló volt és sosem keményítőben vagy növekedési hormonokban dús.


Nem nekem nincs igazam, úgy látom ti nálatok nem megy a következetes gondolkodás.

Eleve, 13 éves kislány étkezését mennyiségekhez kötni, ez ugyan olyan természetellenes, beteges dolog mint édességeket enni. Miért beteges? Mert az ilyen felvett szokásokból alakulnak majd ki az étkezési zavarok. Így indul, a kalóriaszámolással. Primitív, barbár módszer amivel megkerüli az ember a moslékevést. Ócska szemetet eszem de csak 1500 kalóriányit. Gratulálok. Bevallom nem sokáig tudtam követni ezt a nézetet.

2013. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem meg egy 13! éves lánynak nincs szüksége fogyásra. Először is azért, mert még fejlődik a szervezete, másodszor pedig azért, mert nincs elhízva. Persze mozogjon és figyeljen az alakjára, de nem fogyókúrával!!
2013. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Pendulum92 válasza:

Ha 13 évesen elkezdesz fogyókúrázni, később igen komoly egészségügyi problémáid lehetnek. Amúgy is, 160 centihez 55kg még nagyon jó.


Fejlődő szervezet vagy, ha most fogyókúrázol visszamarad a fejlődésben a szervezeted...

2013. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2.-nak köszönöm, a többieknek pedíg: Nem azt mondtam, hogy koplalni fogok vagy ilyesmi, de figyelek arra, hogy mit és mennyit eszek. pl.: reggelire csak egy szelet kenyeret eszek kettő helyett, ebédre a húshoz sültkrumpli helyett salátát eszek, a moziban nem eszek popcornt vacsorára nem eszek kenyeret. Ez azért szerintem nem koplalás és ettől nem lesz sok bajom. És amúgy 160 cm-hez úgy tudom az 50-52 kg lenne az ideális. De amúgy rendes tőletek hogy ennyire izget egy vad idegen egészsége.
2013. júl. 18. 12:37
 7/12 anonim ***** válasza:

"de figyelek arra, hogy mit és mennyit eszek. pl.: reggelire csak egy szelet kenyeret eszek kettő helyett"



Akkor sajnállak. Mi a francos fenének hizlalnád magad kenyérrel? Olcsóbb-ócskább kaját nem tudtál már találni? Nem vagy patkány, márpedig a rágcsálók tudnak gabona magokat enni.


Egyébként minket rohadtul érdekel egy idegen egészsége, mert mi fizetjük azt a közös társadalombiztosítást amit az idegenek költenek el vagy mert elhíznak vagy mert keveset esznek, lényegében mert kenyeret akarnak enni reggelire tojás, hús, zöldségek helyett. Ilyen apróságok vannak :)


Ha valóban figyelnél magadra akkor nem kalória lenne a kérdés, hanem azt hogy milyen zöldséget egyél kenyér helyett reggel. :)

Addig csak elhiteted magaddal, hogy odafigyelsz mit/mennyit eszel (bocs ha durván írok)

2013. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van..amúgy meg nem zavar ha durván írtok, jobb mint ha ittnyálaskodnátok nekem..szerintem jó ha az embert szembesítik az igazsággal..
2013. júl. 18. 13:54
 9/12 Russy válasza:

Énis azon a véleményen vagyok, hogy egy 13 évesnek nem kell fogyókúráznia, és a magasággodhoz 55 kiló nem sok.Koplalni sem kell egyáltalán, az amúgysem vezetne tartós fogyáshoz, mert amit leadsz, azt kis időn belül vissza is szednéd :P

Azt is írtad, hogy reggelire kevesebbet eszel, na ez hülyeség, mert pont ,hogy reggelire kell a legtöbbet enni, hisz nagyrészben a szervezeted onnan kapja egész napra a tápanyagot és amit megeszel az estére ledolgozódik. Amire figyelhetsz az az ,hogy vacsorára egyél kevesebbet, mert a késői étkezések hízlalnak a legjobban, a szervezet este lelassul,ezért kevesebb kalóriát éget és több rakódik le . Ahogy mondani szokták reggél étkezz mint a gazdagok, délben mint az átlag ember és este mint a szegények :) Emellett még az édességek fogyasztására kell figyelni,nem kell tulzásba se vinni és persze a rendszeres testmozgás. Ha mind ezekre figyelsz nem lessz gond :)

2013. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 KevinSmk válasza:
küldj képet lehet h fogynod sem kell
2013. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!