Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segiitseg le szeretnek fogyni...

Segiitseg le szeretnek fogyni vagy minimum picit megerosodni!? 13 eves kb.53 kg a combom es a hasam utalom a legjobban

Figyelt kérdés

Nagyon le szeretnek fogyni de ugye ugy hogy nem dietazom hanem nagyon sokat mozgok, ez eddig rendben is lenne ha nem lenne egy olyan bajom hogy risszul vessem a levegot enbol kifolyolag pl. futas szoba sem johet pedig imadok futni!!! nagyon kene a segitseg hogy mivl nagyon erosen a zene jatszik szerepet az eletemben es mellette nem nagyon fer meg tul sok sport csak heti 1 alkalom ami tudom hogy nagyon keves de nekem a zene az eletem, sokat kell gyakorolnom (napi1,5ora) .szoval nagyon ketsegbe vagyok esve

13l



2013. márc. 23. 23:16
 1/4 anonim válasza:

Rudint Réka féle gyakorlatokat tudom ajánlani! :) Van egy CD-je (DVD? sosem tudom melyik melyik), amin ilyen 20 perces gyakorlatok vannak: külön hasra, popsira és combra, illetve egy 40 perces teljes átmozgatás. Zene is van hozzá, és otthon akár minden nap is csinálhatod, 20 percet biztos tudsz vmikor szakítani erre.

Én minden nap csinálom, de készülj fel, az elején brutálul meg fogsz halni, ha rendesen végig csinálod azt a 20 percet!:D ja és az első pár hétben(hónapban?) nem kell még olyan nehezítés, mint csuklósúly meg lábsúly, anélkül is nehéz és hatásos. Ja és a comb gyakorlatnál az a gumiszalag sem kell, a 20 perces comb-blokk anélkül is egyenlő a halállal:D én tényleg ajánlom ezt, régebben el sem tudtam képzelni, h ilyet csinálok majd egyszer, és lám, most már fanatikussá váltam és ez meg is látszik rajtam. Normális és egészséges étkezés mellett (nem diéta és fogyókúra!) kb 1(-2?) hónap múlva már rá sem ismersz magadra. Csak sok kitartás kell hozzá, de ez nem újdonság, gondolom. Sok sikert!! :)

16/L

2013. márc. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi szepen, ilyen dvd2t hol tudok kwpni???:)
2013. márc. 24. 17:22
 3/4 anonim válasza:

Nekem ez a 2009-es kiadás van meg, de ha szimpatikusabb az újabb, azt is megveheted. Ha rákeresel a Google-ban, mindegyikből láthatsz néhány részletet. De találtam olyan oldalt is most, ahol ingyen le lehet tölteni. Keress rá:) Internetes rendelésre ezt a 2 oldalt találtam, ami megbízható:

[link]

és

[link]

2013. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi kerdes, de hogy erted, hogy rosszul veszed a levegőt?


Orron be, szájon ki

Ezen mi nehéz?

2015. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!