Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, minimum 6-7...

Fogyni szeretnék, minimum 6-7 kilót, mit ajánlotok? Fogyókúrás tippeket, tapasztalatokat kérnék!

Figyelt kérdés

Sose voltam modell alkat és mindig azon voltam, hogy lefogyjak. Tavaly januárban sikerült leadnom 14 kilót 1 hónap alatt, egészségtelen hónap volt, szinte napokig nem ettem, és rengeteget koplaltam.


(De akkor nem a fogyni akarás miatt koplaltam! Ezt hozzá tenném.)


Utána egész formás külsőm lett, és nem is szedtem vissza, egészen mostanáig. \:


Most arra ment el 2 hónapom, hogy az alapokat követtem a fogyáshoz, de eredménytelenül.

Szóval mint a kérdésben is látszik, itt szeretnék segítséget kérni. Írjatok biztos tippeket, és meséljetek tapasztalataitokról.


Előre is köszi! :)


2012. szept. 15. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha végigcsinálsz egy diétát, akármi lesz az eredménye, ha a diétát abbahagytad, a leadott súly visszajön. Ha csak logikusan gondolkodsz, éltél ahogy éltél és az lett az eredménye, ami lett. Változtatsz "X" időre és lesz, ami lesz, aztán visszatérsz a megszokott mederbe. Fejezd be a történetet! Biztos kitalálod, hogy mi történik... Minden diéta csak addig hatásos, amíg csinálod. Ha abbahagytad, annyi az eredménynek is. Egy diéta nem képes megváltoztatni az életedet.
2012. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2 hónapig rendszeresen jártam sportolni, egészségesen étkeztem, 6 után nem ettem stb.

Ha sikeres lett volna az a 2 hónap, nyilván folytattam volna.

2012. szept. 15. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom (-30kg nálam):

[link]

2012. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom :)
2012. szept. 16. 18:38
 5/5 Doktor Dia válasza:

[link]


Nagyon finomak és eredményes. Remélem, hogy tudtam segíteni még most is:P

2013. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!