Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Vajon hány kalóriát égethet...

Vajon hány kalóriát égethet ez az edzés? S mennyire hatékony?

2013. júl. 18. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pulzusfüggő. ~130as pulzus mellett olyan 3-400-at, 170-180-as pulzus mellett 700-1000 kcal-át.
2013. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Annak a gépnek az égvilágon semmi értelme, mikor először megláttam jót röhögtem rajta. :D

A kitörés az jó gyakorlat, de azon kívül nem sok mindent csinál. Lehet hogy eléget 100 kalóriát, abból 10et a géppel de én ezt nem szeretem így méricskélni, mert úgysem tudod pontosan mennyit használsz el, és a testünk nem ilyen egyszerűen működik hogy kalória be -kalória ki, ez az elv csak nagyvonalakban igaz.

2013. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Első, látom te is nevettetni próbálsz. A lány 50kg, egy nap alatt éget el annyit nem 15 perc alatt!

Egy kemény másfél órás konditermi edzés éget el 4-500 kalóriát

2013. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ. Előtte amúgy kocogni/futni szoktam, amitől eléggé megizzadok. Amúgy elég alacsony vagyok, szóval tömzsibbnek nézek ki, mint aminek gondolnának, ezért a súly megtévesztő. Esetleg tudtok linkelni nagyon hatékony edzéseket?
2013. júl. 18. 19:12
 5/17 anonim ***** válasza:

asszem a csajok az ilyen ugrabugrákat szeretik:

http://www.youtube.com/watch?v=8lvKyuhdAT0

http://www.youtube.com/watch?v=Vy9WKyN1rig

http://www.youtube.com/watch?v=O-hHSJkjuIo


ha nem pont ezret, ezek már akkor is rendesen égetnek kalóriát.

én küzdősportolok, egy edzés másfél órás erősítéssel és állóképességi résszel. ezelőtt évekig konditerembe jártam ahol általában 8-10 gyakorlatot 4x10 vagy 4x20 ismétléssel csináltam bukásig kb egy óra alatt. mindkettőt elég hatékonynak tartom. :)

2013. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ez gagyi termék.
2013. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

# 5:

Köszönöm szépen a hasznos válaszod!


# 6:

Ha nem tudsz értelmes választ írni, akkor miért offolsz?

A kérdés továbbra sem az volt, hogy milyen minősítésű termék. Mellesleg még csak 4. napja használom kiegészítőként a futás és torna mellett, de szerintem használ valamelyest, hiszen amíg nem volt, addig nem éreztem olyan nagy izomlázat a combomban. Mindenesetre én szorgosan folytatom, majd meglátjuk pár hét múlva.

2013. júl. 18. 22:15
 8/17 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért de a legmagic tényleg kb időpocsékolás, ne azon alapuljon az edzésterved. Ha megnézed egy anatómia ábrán a combot láthatod hogy mindenféle nagy vaskos izomköteg felelős a lábak előre hátra mozgatásáért, (futás guggolás ugrás rúgás).Nagy mozgástartomány, nagy erőkifejtés, sok kalória. Az oldalra mozgatásért viszont csak pár apró izomköteg (lovagló izom). Ez a lovagló izom olyan pici hogy könnyen túlterhelhető, nehéz vele még azt a kis mozgástartományú könnyű gyakorlatot is elvégezni, kalóriát alig éget egy olyan pici izom mozgatása. A combjaiddal persze erősebben tudsz majd szorítani ha arra edzel de más hatása nincs. :) Szerintem azért tudják eladni mert sok emberben él az a tévhit hogy ha egy izmot megdolgoztatnak akkor pont fölötte fog elhasználódni a zsír, de ez egyáltalán nem így van.

Remélem nem volt drága.

2013. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Csináld ha szereted
2013. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8 #:

Ezek szerint nem túl alaposan olvastad el, amit eddig írtam. Csupán kiegészítőként szolgál, és úgy remekül, mert nemcsak izomlázam van, hanem még meg is izzaszt, futás nélkül is. A belső combom miatt használom, mert szinte lehetetlen puszta futással ott is lefaragni,[az edzőterem meg drága, anyum nem hajlandó ennyit kifizetni: 6500 Ft/hónap] így én általában lefutok napi 1,5-3 km-t; de ha edzőteremben vagyok, akkor a futópad mérésének ösztönzésére 8-8,5 is letudok futni. Szóval szerintem, azért kellene már eredménye lenne a lábamon ennyi futástól, de eddig nekem úgy látszott, hogy csak kívül, fenéken, és vádlin gyakorol nagy hatást a kocogás, s belül meg semmi, csak lityeg a zsír... Nem volt a legolcsóbb, [am leg trainerem van, ami pont ugyanaz, csak van rajta egy csípőforgató is] de már abban megérte, hogy mindig itt áll, s mikor mellette járok, jobban ösztönöz, hogy ne ücsörögjek. Aztán még naponta megcsinálom ezt a tornát a 'géppel', ping-pongozom, több mint 1 órát. Meg ami még adódik, ha van kedvem ezeken felül még pluszban nekiállok tornázni... [S olyan 1300-2000 kalóriáig eszem, mivel még fejlődő szervezet vagyok mindent eszem, de azért még a biztonság kedvéért multivitamint is szedek.]


9 #:

Köszi a biztatást! :)

2013. júl. 19. 06:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!