Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 1000 kcal megfelelő?

Napi 1000 kcal megfelelő?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és csak 1-2 kiló mínuszt szeretnék elérni,hetente négyszer járok edzésre (edzőm szerint ez edzésenként -600 kcal) és próbálom elosztani a napi 1000 kcal-t,bár általában 3-4 után már se étvágyam,se időm nincs enni.

2013. jan. 22. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
az 1000 kcal baromi kevés.. nem mellesleg pedig 1200kcal alatt enni csak orvosi felügyelettel ajánlott.. és nem véletlenül, mikor én is hasonlóan hülye voltam mint te, én is ettem ennyit, szégültem, rosszul voltam, tiszta idegbeteg, mert nem jutottam elég energiához.. 1200 alá ne menj. ha meg mész viseld a következményeket..
2013. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
viszont,ha többet próbálok enni akkor felpuffadok és minden más bajom lesz,és még oda is figyelek arra,hogy sok gyümölcsöt,zöldséget egyek,szemét kajákat nem is eszem (gyorskaja,fehérkenyér és társai).. ötlet?
2013. jan. 22. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok..


hát figyelj.. ha nem vagy rosszul, és TÉNYLEG nem vagy rosszul ennyi kajától, és amit megeszel az úgymond minőségi kaja, akkor csak nem lesz gond.. de mondom, nagyon vigyázz, én eszméletlenül szédültem.. :S:S és én se mocskot ettem ebből a keretből..

2013. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!