Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mivel lehet helyettesíteni a...

Mivel lehet helyettesíteni a burpee gyakorlatot a kalóriabázis.hu-n?

Figyelt kérdés
A napokban kezdtem el ezt a mozgásformát, csak sajnos nincs benne az adatbázisban és úgysem, hogy négyütemű fekvőtámasz, ezért nem tudom, hogy mennyi kalóriát sikerült elégetnem egy alkalommal vele. :(
2013. szept. 2. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

A nagy helyzet a következő:


Attól fogysz, ha rendes szálkásitó étrendet követsz. Az,hogy mit mozogsz, az mellékes, én az aerobot pártolom mert nekem ez jön be. Tökmindegy,hogy mit mozogsz ha nincs diétád.

Nincs egyszerre izmosodás és fogyás.


Akinek nem tetszenek a tudományos, biológiai tények, az legyen szives lepontozni, vagy ha bátrabb, akkor érveljen, megnézem mit tud!

2013. szept. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Az elsö csak hülyeséget ir, ne foglalkozz vele.


Ami meg a kérdésedet illeti, a kalóriabázis.hu-n van egy fórum, ott meg tudod kérdezni, hogy mennyi kalóriával tudsz számolni ennél a mozgásformánál, söt akár saját sportként magadnak tudod az adatbázisban rögzíteni.

2013. szept. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Második! :)
2013. szept. 3. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz már nincs kapacitásod,hogy leérvelj? Nézzük.


Tényleg második, húú úú úú de jó, hogy irtál.

2013. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Majd én leérvellek.


A kérdező nem azt mondta, hogy szálkásító és izomerősítő diétát akar tartani. Azt kérdezte, hogy hány kalóriát éget el vele. Attól, hogy ezt a mozgást csinálja, nem feltételezném, hogy szálkásítani akar. Lehet, hogy igen, de erről egy kukkot sem szól.


Másodszorra. Baromság, hogy csak a szálkásító étrenddel tudsz fogyni. Nekem ülő munkára van beállítva, ami 8 óra ülő melót jelent, kb. 1 óra sétát a melóba, és vissza, és ennyi mozgás, nincs több benne, mégis a segítségével 1,8 kg-t adtam le 5 nap alatt!!!


Tök mindegy, hogy mit eszel, csak mértékkel szabad enni. Számolja az oldal a kalóriát, fehérjét, szénhidrátot, és zsírt.

Ha azt betartod, ennek is vannak különböző beállításai, nekem ez fogyókúrásra van állítva, tehát 20-50-30%-os elosztású a fehérje- szénhidrát- zsír leosztásom.

Tökéletesen működik, és használ. Pedig nem szálkásítok, de még csak az étrendem sem szálkásító, és nézz már oda!

Fogyni kezdtem....

2014. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!