Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kcal-ra állítsam be a...

Hány kcal-ra állítsam be a napi bevitelemet?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, 160cm és 75kg.

Eddig 1091-re volt állítva, de azt írtátok, az nagyon kevés. Mennyire állítsam be? A heti 1kg fogyáshoz 770kcal-t ír, de azt még én is tudom, hogy nagyon kevés :O


kalóriabázist használom.


illetve adtok ötleteket kajákra, hogy miket esztek?

én egész héten finomfőzeléket ettem ebédre, délelőtt puffasztott rizs csirkemellsonkával, délután meg reggelire 1-1 barackot, vacsira meg éppen mit, de benne voltam a keretben.


Köszi


2013. szept. 6. 17:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

És a testmozgás? Egyébként én hagynám a főzelékeket, mert a habarás miatt nem valami egészséges. Pláne ha fogyni akar az ember. Egyébként a kalória egy sokadlagos dolog, mint ahogy a testsúly is.

Ha végzel súlyzós edzést meg kardiót akkor annyit eszel amennyit akarsz.

2013. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
25%
Egy fogyni vágyó ember étrendjében mi a tökszárat keres főzelék???
2013. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
1 evőkanál liszt kerül bele, finomfőzelék amúgy, 4 adagra lebontva, egy adagba 235kcal van, az miért nem jó?
2013. szept. 6. 17:45
 4/33 anonim ***** válasza:
12%
Főzelék? Barack? Nem inkább hízókúrát akartál írni, mert ez bizony elég rendesen az.
2013. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
de most akkor nem az a lényeg, hogy mennyi a kalória benne??? minden nap 1100kcal alatt maradtam! akkor ez le van szarva és így is hízni fogok???
2013. szept. 6. 17:48
 6/33 anonim ***** válasza:
40%
Gyümölcsöt meg finomfőzeléket eszel, így inkább el fogsz hízni. A bolti csirkemellsonkákkal is vigyázz mert gyakran tele vannak cukorral. De első körben a főzeléket meg a gyümölcsöket felejtsd el gyorsan. És ne a kalóriákat számolgasd, semmire nem mész vele. Az étel összetételére figyelj.
2013. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem, hogy egy 23 éves felnőtt nő, hogy lehet ennyire buta. Egyrészt, jóhogynem kristálycukrot meg lisztet zabálsz magában és annak a kalóriaértékét számolod (bár gyakorlatilag a gyümölccsel meg főzelékkel pontosan ugyan azt éred el). Másrészt meg mennyit akarsz fogyni egy hét alatt? Egy hét alatt 1kg-nál többet fogyni nem egészséges, sőt veszélyes is, arról nem is beszélve hogy utána ötször annyi kiló fog rád felszaladni, mint amennyit leadtál. Azért van az eszünk, hogy használjuk!!!
2013. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
7%
Az emberi butaság iskolapéldája...
2013. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%
Én 1200 kalóriára állítottam be, és őszintén nem érdekelt mit eszek, csak a kalóriát számoltam. 1 hónap alatt 6kg ment le így 51 kg vagyok most:)
2013. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom hol nézted a 770kcalt, amikor 1 kg kb 8000 kalória és 1800-2000 kalóriára van szüksége az emberi szervezetnek...
2013. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!