Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lipoti pékség fitness croissan...

Lipoti pékség fitness croissant hány kcal?

Figyelt kérdés
1 dbra gondolkodok. Ha reggelire ettem kettőt az sok?

2013. szept. 1. 11:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

a boltban valószínűleg pontosabb választ tudnának adni, mint amilyet itt kapni fogsz.


mihez képest érdekel, hogy sok-e?


a terméknek nyilván annyi köze lehet a fitnesshez, mint Korda Gyurinak. eleve lisztből van. szóval lényegtelen hány kalória. ha diétázol nem jó ilyet enni. ha meg nem diétázol, akkor meg megetted és kész. biztosan jólesett. a nap hátralévő részében már csak zöldséget egyél és akkor kompenzálsz kissé.

2013. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Dehogy csak zöldséget egyél!

Valószínűleg szerintem olyan 400-450 kcal-t ettél meg, szóval simán ehetsz még rendesen.


Amúgy meg finom. :)

2013. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

jó, egyen mellé még csirkemellet.


de felőlem bedobhat még öt update-es kakóscsigát is. az is annyira egészséges meg diétás stb... :d

2013. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%

Tudom, hogy kötözködésnek érzitek, de nem az a kérdés, hogy hány kcal, vagy hogy kettő ilyen az sok-e.


Az a kérdés, hogy mi lesz akkor, ha az ember tápanyagszegény, gluténos cukros műkajákat eszik. Természetesen krónikus betegségek és elhízás. Nem csak fogyás alatt nem kellene ilyeneket enni, jó esetben soha. Ennek nincs táplálkozási jelentősége, az ilyen 'kaja' csupán drog, élvezeti cikk. Lehet élni vele, persze.. ahogyan alkoholizálni és bagózni is lehet. Csak akkor készüljünk fel a következményekre, nem árt tisztában lenni vele hogy ha a reggeli nem táplál, hanem megbetegít, akkor idővel tényleg el fog hatalmasodni egy betegség, amit elvileg senki sem akar. A lisztes croissant gyulladáskeltő táplálék.

2013. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Igen, kötözködésnek érezzük, úgyhogy el is húzhatsz innen...
2013. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
én nem érzem kötözködésnek.
2013. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

79% -os

:DD

2013. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Dietazom sajna és nem tudtam hogy ennyi kcal és hogy fehér liszt:-S ma nem zabalok többet
2013. szept. 1. 15:26
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a zöldséges válasz, de pl. kiegészítve valami husival tök jó még a napra, ebédre - vacsira.


Merthogy tápanyagokra szükséged van, és a croissant pl. nem volt egy nagy tápanyagbomba. Inkább egészségesen lásd el a testedet, ez még ellensúlyozhatja azt a kis károsító hatást, amit egy kis lisztes sütemény okozott. Ha nem eszel, azzal semmi pozitívat nem teszel, ha jót eszel azzal viszont gyógyítod, erősíted magad. Nem? -> de.


Bár ugye sokan foglalkoznak az időszakos böjtök pozitív hatásaival, elvben nem okozol bajt azzal, ha ma már nem eszel. De jegyezzük meg, hogy böjtnek akkor lehet értelme, ha az étkezési szakaszban tápláló, igazi ételt fogyasztasz. Ez most nem történt meg, ma még egyél igazi ételt! (én a húst, zöldséget, gyümölcsöt nevezem így, gyümölcs fogyás alatt inkább kiesik)

2013. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kköszönöm:-)
2013. szept. 1. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!