Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha eddig kb 1 hónapig kb 500...

Ha eddig kb 1 hónapig kb 500 kcal ettem és csak ma 1000 körül, mennyit hizhatok?

Figyelt kérdés
Gyümölcsöt, zöldséget, rozs és teljes kiörlésű kiflit, puffasztott rizst, salátát, néha 1 túró rudit, kevés csirkehusit, néha sima kiflit ettem és min 4 liter vizet ittam, viszont a mai nap becsúszott még 6 után kis húsleves, petrezselymes krumpli pár db és süti... Ettől vajon hiztam? Mellette majdnem naponta tornazok, illetve pilates, néha futok

2013. aug. 30. 22:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja meg 1 kakaos csiga a teljes kiörlésű kifli 2 db mellé
2013. aug. 30. 22:18
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. 1-2 dkg-t.
2013. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 500 kcal nagyon kevés, ha még sportolsz is mellé. Normálisan kéne enni, rendszeresen, minőségi és tápláló ételeket, csak a mennyiségre kell még figyelni. Ha napi szinten sportolsz akkor minimum 1200 kalóriát kéne bevinned szerintem, 5-6 kisebb étkezésre felosztva, hogy folyton pörögjön az anyagcseréd. Így ha egyszer visszaállsz a normál étkezésre akkor dupla annyi fog visszajönni amennyit leadtál..
2013. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az utolsó írta, nem lehet 500 kalórián élni örökké.
2013. aug. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igyekszem, de most akkor ugye semmi hízás? ennyi kajától 1 nap alatt nem szedek vissza kilót ugye? egyébként köszönöm a válaszokat!:)
2013. aug. 30. 23:55
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szálkásitó diéta kell, nem kalóriaszámlálgatás. PONT
2013. aug. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Namost vagy nem hagyod abba soha ezt az életmódot, és belehalsz, vagy igen, és kétszer dagadtabb disznó leszel, mint voltál, de ezerszer le lett már amúgy írva, hogy koplalással nem lehet tartósan lefogyni.
2013. aug. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Mirk ***** válasza:
100%

Sokat hízhatsz a közeljövőben.

Napi 500 kalória az öngyilkosság szintjén van.

1000 is kevés.

A fogyni vágyók többsége hatalmas hülye.

Évek alatt feljönnek a plusz kilók, de gondolom TE is azért ettél napi 500-at mert jövő hónap végére olyan akarsz lenni, mint egy modell/atléta.

Ostoba vagy.

Egy másfél méter magas 50 kilós nőnek is legalább 1500 kalóriát kell ennie egy nap.

De megértem amúgy, az embereket nem érdekli, hogy a hízással milyen károkat okoznak a szervezetüknek, akkor miért pont az érdekelné őket, hogy az 500 kalóriás étrend mit eredményez?

2013. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1600 kalóriával is fogyok 64 kg os ként sporttal és néha éhes vagyok

hogy a fenééébe tudsz ennyit enni???

számolj szénhidrátot fehérjét mert ez igy nagyon nagyon rossz!!!

2013. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz kajákat eszel. Tömény szénhidrátot (rozs, kifli, rizs, túrórudi édesség, krumpli, süti, kakaós csiga..). Most te fogyni akarsz, vagy szervi zsírosodást elérni? Azzal, hogy üres kalóriát eszel, és még keveset is, még nem jut hasznos tápanyag, vitamin, ásványi anyag a szervezetedbe. ('_' )

( '_')

Ezek a zöldségekben lennének, meg a húsban, halban, tojásban..


Mit akarsz most? Hát ha nem eszel igazi ételt, kalóriára is kevés akkor persze hogy idővel anyagcsere problémád lesz, szép lassan zsírosodsz. Jó is hogy nem lesz egészséges tested, kifli és rizs meg süteményevéssel..

2013. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!