Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 170 cm 15 éves. Ideális testsúly?

170 cm 15 éves. Ideális testsúly?

Figyelt kérdés
jelenleg 56,5-57 között vagyok (attól függ mennyit iszok), és mindenki azt mondja, hagyjam abba a fogyókúrát, de én még mindig egy hájas malacnak érzem magam a bőrömben. 70 kilóról fogytam le,5 évig úsztam,de nem vagyok túl izmos, csak a kezem kicsit vastag, elvileg izomtól szerintem csak hájtól. ha egy kicsit túl eszem magam már olyan érzésem van mintha egy 100 kilós böhöm lennék, és próbálom mindig visszahányni. anyámék folyton csesztetnek, most azért mert kicsit látszik a csípőcsontom, meg a bordám, ha nyújtózkodom, de ez normális, másoknak jobban látszik biztos vagyok benne. hány kilónak kéne lennem?

2013. szept. 21. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Úgy érzem neked maximum orvos kéne. :/ Drágám, biztos hogy nem kell fogynod! Maximum izmosodnod. Ne kérlek ne fogyj többet. A környezetedben élők látják azt ami valójában van.

Én 157 cm vagyok, és 45 kiló. És velem is ez volt. (én nem hánytattam magamat) de mostanra rájöttem, hogy ennél nem szabad vékonyabbnak lennem, mert az már csúnya, veszélyes, és egészségtelen.

15L

2013. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg pszichológusra van szükséged ha fogyni akarsz! Inkább 3-4 kilót még híznod kéne.
2013. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Anonymus1986 válasza:
65 kg az ideális testsúly
2013. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!