Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok,152 centi és...

15 éves vagyok,152 centi és 52 kiló.3-4 kilótól szeretnék megszabadulni. Egy hónap alatt. Elérhető ez? Miket kéne csinálnom? (edzésre gondolok)

Figyelt kérdés
ha mondjátok, hogy vegyek ilyen meg olyan kaját.. na azt nem fogok:)

2013. szept. 14. 21:15
 1/3 anonim válasza:
Egyszerű. Le kell állni a lisztet, a tejet, és a cukrot tartalmazó ételekről, és rendszeresen mozogni
2013. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem az edzés a lényeg. ha nem edzel egyél kevesebbet.. szénhidrátokról meg le kéne állni ahogy az előző mondta különben nincs fogyás
2013. szept. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

3-4 kiló-t biztonságos fogyással 1-1,5 hónap alatt lelehet adni. Természetesen ez az étkezési szokásoktól is függ, de gondolom, ha fogyókúrába vagy szebben mondva diétába kezdesz nem kell arról beszélni, hogy este már ne a kolbászos, fehér kenyeret edd lila hagymával.

Ami személy szerint nekem rengeteget segített az a futás. Sokaknak nagyon nehezen megy az elején és ezért nehéz magukat rávenni a rendszeres kocogásra, futásra. Én is az ő csoportjukat erősítettem egyébként, aztán szép fokozatosan szerelembe estem a mozgásformával és most már nem tudom elképzelni egy hetem minimum 4 futás nélkül!

Egyébként remek erőnlétet ad tökjó stressz levezető és iskola mellett is simán belefér heti 4x fél óra. Természetesen az elején nem kell rögtön a mély vízbe beleugornunk. Kezd negyed óra kocogással és minden héten növeld 5 perccel vagy akár 10-zel a futás idejét!

A legjobban ezzel lehet lefogyni szerintem. Ha még kicsit izmosodni is szeretnél mellé ellehet járni úszni, az is remekül átmozgatja az izmokat, csak kérdéses, hogy arra lenne-e időd, energiád meg belefektethető anyagi forrásod. :)

2013. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!