Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés
ettem reggelire egy zsömlét sonkával aztán ebédet ettem turós tésztát és málygombóc levest aztán egy barackot 3 kocka csokit egy paradicsomot és egykis tejet . 12 éves vagyok és szeretnék lefogyni .

2013. szept. 23. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Fogyashoz nem jo ez az etrend.


A fogyasban nem segitenek, hanem gatolnak a pektermekek, tesztak, burgonya, rizs. Ugyanakkor erdemes kevesebb gyumolcsot es tejtermeket (turo, tej) is fogyasztani a bennuk talalhato cukor miatt. A csoki meg plane nem fer bele.


Amit a mai napbol meg lehet tartani a fogyashoz, az a paradicsom, adj hozza meg sok-sok zoldseget es feherjet (husok, tojas, halak, szoja), es akkor jo lesz.

2013. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nemhogy sokat, semmit nem ettél.


Nem is volt étel amiket ettél, ezek csak zsírépítéshez jók. Tej, zsemle, túró, tészta: a legolcsóbb 'kaják', ettől hízik el mindenki.


Esetleg zöldség, vagy hús? Ezek kellenének.

2013. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
izé .. most kezdtem és általában reggelire 2 zsömlét szoktam enni tízórára 1 et ebédre sok ebvédet vacsorára szalonnát 2 zsömlével + pár péksütii
2013. szept. 23. 16:41
 4/12 anonim ***** válasza:
A búza nem emberi táplálék. Pont hízni lehet vele, meg vitaminhiányos állapotba kerülni.
2013. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szalonna 2 zsomlevel es par peksuti? Ez komolyan a fogyokuras vacsorad? A szalonna kaloriatartalma az egekben, radasul tele van karos telitett zsirsavakkal, a pektermekek pedig nem masok, mint tomeny szenhidrat, amibol nagyon nem kellene sokat enni, plane nem este.
2013. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A szalonna tömény tápanyag, esetleg így is lehetne írni. Miért kell károsnak kikiáltani a tápláló zsírokat? Vannak enzimjeink és epénk a zsírok emésztéséhez, kitűnő energiaforrás, fontos tápanyagforrás. A szalonna a hús java.. Igen.
2013. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A telitett zsirok jelentosen karositjak a sziv-keringesi rendszert, felelos a magas koleszterinszintert, erelzarodasert. Jelentos mennyiseg megtalalhato ebbol a szalonnaban, ami nem csak a 12 eves gyerekeknek, de felnotteknek is egeszsegkarosodast okoz.


Egyetertek, hogy a zsirok szuksegesek az egeszseges taplalkozashoz, de nem a telitett verzioja, hanem a telitetlen zsirsavak, ami fedezheto pl. olajos magvakbol, az olivaolajbol, olajos husu halakbol.

2013. szept. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ettél sokat, figyelembe kell venni azt is ,hogy még nagyon fiatal vagy és a testednek szüksége van tápanyagra,hogy fejlődjön. Arról nem te tehetsz,hogy otthon mit főznek ebédre :) Reggelire én joghurtot javasolnék esetleg valamilyen kukoricapehellyel, hogy lendületet kapj. Ebédre amit anyukádék főznek de megkérheted őket nyugodtan ,hogy készítsenek neked valamilyen húst és zöldséget ebédre. Ha húst csinálnak egyél hozzá gyümölcsöt. Este kerüld a pékárut és vagy tészta féléket.Délután nyugodtan ehetsz gyümölcsöket persze mértékkel és ihatsz hozzájuk tejet mert ezek mind olyan ételek amikre szükséged van a fejlődéshez, a csokit próbáld ebéd utánra halasztani vagy reggelre. Sokat segítene a fogyásban az is ha tornáznál, végezz olyan feladatokat amik direkt azokat a testrészeid formázzák amikről fogyni szeretnél. :) Sok sikert!
2013. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16/L
2013. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Az ember hús és zöldségevő.

A telített zsírok kitűnő energiaforrások és fontos építőelemek: hormonokhoz, a sejtjeinkhez.


A magas koleszterinszint viszonylagos, mindmáig nem lehet összekapcsolni betegségekkel. A szív-érrendszert nem a zsírok, hanem a gyulladások károsítják. Gyulladásokat viszont a szénhidrát, gabona, tejfogyasztás okoz, alacsony gyulladásszintű szervezetben nincsenek szív-érrendszeri problémák. A sok zsírevés összeegyeztethető az alacsony gyulladásszinttel, a zsír helyetti keményítőevés NEM, a sok szénhidrátevés a nyugati gyulladásfokozó táplálkozás alapja.

2013. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!