Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés
ettem reggelire egy zsömlét sonkával aztán ebédet ettem turós tésztát és málygombóc levest aztán egy barackot 3 kocka csokit egy paradicsomot és egykis tejet . 12 éves vagyok és szeretnék lefogyni .

2013. szept. 23. 16:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Ha húst csinálnak egyél hozzá gyümölcsöt. Este kerüld a pékárut és vagy tészta féléket.Délután nyugodtan ehetsz gyümölcsöket persze mértékkel és ihatsz hozzájuk tejet mert ezek mind olyan ételek amikre szükséged van a fejlődéshez,"


Ez mégis mi? Húshoz miért egyen cukros gyümölcsöt? Meg úgy egyébként, fogyáskor miért egyen gyümölcsöt? És miért kellene tejet innia? Miért lenne szüksége gyümölcsre vagy tejre a fejlődéshez? Mégis mi ő, egy csecsemő? De akkor sem tehén tejre van szüksége. A tehén tej hatására az emberi szervezetekben gyulladásos folyamatok indulnak be, és egyébként is cukorbetegséghez és járulékos zsírraktározáshoz vezet a rendszeres tejtermék fogyasztás okozta kórosan magas inzulinszint. Nemcsak nem szükséges, de kimondottan és egyértelműen káros.. Dehogy egyen ilyeneket, csak hájasabb lesz és betegebb. Gyümölcsöt majd eszik ha lefogyott, mondjuk jövő nyáron.. amikor újra idényük lesz :)

2013. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
12 evesen mi a tokomnek akarsz lefogyni?
2013. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!