Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1000-1100 kalorias etrend...

1000-1100 kalorias etrend mellett fogyott mar valaki?

Figyelt kérdés
En lejenleg 155cm vagyok es 57,5kg. Napi szinten ennyit eszem mar 4 napja. Atlagba 2 szelet rozs kenyeret margarinnal sonkaval es paprikval, ebedre ami van de keveset, vacsira pedig 2dl kakaos kavet egy napolyival, vagy almat es teat szoktam enni. Tudom, hogy szenhirat, megh stb. de nem tudom maskepp csinalni, igy pedig azt eszek amit szeretek legalabb. Ezek melle napi 40percet tornazom is. Ma pl reggelire ettem egy szendvicset toast kenyerbol sajtal es sonkaval, 2 almat ebedre csirkemellett majd egy kis galuskat, egy joghurtot uzsira es meg majd iszom a kakaomat estere.

2013. okt. 16. 16:53
 1/6 anonim válasza:
100%

Kenyér, margarin, nápolyi, sajt, galuska, kakaó, kakaós kávé? Hiába eszel keveset, ha az hulladék. Az hogy nem tudod másképp csinálni, kamu, ezt Te is tudod.


A napi 40 perc torna jól hangzik, ha elég intenzív, az étrendedet nagyon rendbe kéne tenned, mert anélkül nem fogysz és 1000 kalóriánál azért többet energiára lesz szükséged.

2013. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig ugy volt, hogy reggelire es uzsira volt egy 3tojasos rantotta virslivel, ebedre amit epp anya fozott aztan vacsira egy joghurt, e mar jobb nem? Csak annyi, hogy most kicsit besokaltam es a heten szeretnek ilyen kajat is enni, vagy fel eszem az egesz hutot, mint mar sokszor, igy nekem ez tunik a leg kimeletesebbnek. Szombaton megyek bevasarolni es hetfotol mar grillezett hal lesz az uzsim s a reggelim, aztan ebed amit anya foz, majd vacsi vagy rantotta, vagy joghurt. Igy hosszu tavon felvazolva is olyan rosz? amugy 16/L vagyok
2013. okt. 16. 17:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Amugy en nem ertem mi olyan nagy baj a mostani etrendemmel.. Szerintem az, hogy 3ig egy rozskenyeres szendviccsel vagyok amiben van sonka is sajt is, ami azert egy kis feherje es zoldseg is nem olyan rosz, mert a rozskenyerben rostok is vannak es lassabban is szivodik fel. a napoly pedig az esti kave melle finom es laktato, nekem tetszik s ha igy egy het alatt lesz eredmeny lehet ezt folytatom.
2013. okt. 16. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg fölösleges kalóriát viszel be úgy, hogy azokkal nem lehet rendesen jól lakni. Nem beszélve arról, hogy szinte kizárólag egészségtelen ételeket eszel...

Bebeszélheted magadnak, hogy jó amit csinálsz, de a saját károdon fogsz rájönni, hogy nincs igazad.

2013. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Biztos, hogy fogyott, meg az is biztos, hogy visszahízta. 1500 a min. kalória, amit be kéne vinni, ha nem mozogsz sokat, de simán felmehet 2500-3000i ig is, nézd meg magad.


[link]


Ha nem tudsz változtatni a kajádon, akkor a fentiből csak a margarin és a nápolyi nagyon gáz, meg kevés a zöldség. Répát, levélfélét nem tudnál hozzá enni? Vagy több almát. Úgy képzelem, hogy minden étkezéshez kellene valami zöldségféle.

2013. okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia. Hasonlóak a méreteink. Én is most kezdtem el kalóriát számolni, bár nekem naponta 8-900 körül van, és én ezt nem is tartom reálisnak, mert szerintem sokat eszem.

Én egy rozsos pékárut eszek naponta, amit suliba viszek, sonkával,de mindig annyi zöldséget teszek bele, amennyit tudok. Enni azt eszek, amit anya főz, de most ő is próbál olyan kaját csinálni, ami 'hasznos'. Itt a mértékre figyelek, hogy nem annyit eszek meg amennyi van, hanem amitől nem vagyok éhes. Mellette sok vizet iszom, vacsorára is mértékre figyelek oda. Kávézni szoktam, 1 kocka barna cukorral iszom. Néha zöld teát szoktam, csak citrommal, édesítés nélkül. Eddig két kilót fogytam.

Ne vedd garanciának, amit mondok, mert lehet hogy én is rosszul csinálok valamit, ráadásul nagyon rövid ideje, még bármi lehet belőle. De nagyobb bennem a szégyen a tükörképem miatt, és hogy már csak bő ruhákat vagyok hajlandó hordani, mint hogy most ne akarjak minden lehetőt megtenni.

2013. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!