Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha fogyni szeretnék ez nagyon...

Ha fogyni szeretnék ez nagyon rossz? és ez kb hány kalória?

Figyelt kérdés

1pufszrottrízs egy kefirrel egy szelet sajttal szalámival

egy evőkanál pörkölt nokedlivel

egy gyümölcs joghurt (jogobella)

1pufszrottrízs egy kefirrel egy szelet sajttal szalámival meg fél paradicsommal?:)


2013. nov. 1. 18:24
 1/5 anonim válasza:
hát ha fogyni szeretnél akkor ez a pörkölt nokedlivel, meg jogobella joghurt stb nem értem. Így nem hogy fogyni de hizni fogsz. Minek eszel ilyeneket ha fogyni akarsz?
2013. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
amúgy azt hogy hány kalóra a kalóriabázis.hu oldalon számolhatod ki
2013. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pörköltöt ehetsz csak ne nokedlivel
2013. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert 16éves vagyok és ez volt az ebéd ithon mivel nem én főzök magamra..es direkt csak keveset ettem belőle egyébként 55ről szeretnek 5kilót fogyni.. Nem drasztikus fogyásról van szó.
2013. nov. 1. 18:54
 5/5 anonim válasza:
A reggelid és a vacsorád eléggé egyhangú. Több zöldséget és gyümölcsöt kéne enned. reggelire ajánlom a bakonyi barna teljes kiőrlésű szeletelt kenyeret. Joghurt helyett inkább gyümölcsöt egyél. A sajtot pedig felejtsd el,mert zsíros vagy ha nagyon ragaszkodsz hozzá akkor alacsony zsírtartalmú sajtot válassz a reggelidhez és vacsorádhoz. Írtad 16 éves vagy, de azt nem,hogy fiú vagy-e vagy lány. Meg kéne tanulnod főzni és akkor olyan ételeket csinálhatnál,amik kalóriaszegényebbek. Vagy kérd meg anyukádat, ha a pénztárca engedi több főzelékes/ zöldséges ételt próbáljon készíteni. Egyébként hány cm magas vagy? Mert az 55kg nem igazán sok, nem értem miért szeretnél fogyni..
2013. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!