Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha ma 300 kalóriával tobbet...

Ha ma 300 kalóriával tobbet ettem mint az alap égetésem, mennyit hízok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem fogyokuras kerdes, de ma svedasztalos ebeden voltunk, ahol ha befizetsz annyit ehetsz amennyit akarsz, es nem igen lehetett elhuzni a maglyarakastol:D

2013. nov. 17. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0,039 kg-ot :P (kiszámoltam)
2013. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
300 kalória az semmi. 300 kcal már valami lenne, de simán cal semmi.
2013. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel még elvileg is többet égetsz, mint az alap plusz 300 kcal, miért híznál?

De nem biztos, hogy tudod, mennyi az alap égetésed. Nekem fogalmam sincs róla. Változik is.

2013. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Fuss 30 percet az utcában, és már el is tűnt az a 300 :)
2013. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha cukorból ettél ennyivel többet, akkor elvben hízhatsz. Ha húsból, zsírból akkor nem történik semmi, senki sem tudja a kalória felhasználását, nyilván sokan eszünk 300 kcal-lal többet mint a napi felhasználásunk. Mégis csak az hízik el közülünk, akik cukrot esznek, keményítőt esznek.
2013. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát szerintem a máglyarakás eléggé cukros kaja:) Mindegy is, holnap picit kevesebbet eszek
2013. nov. 17. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!