Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges fogyás, de hogyan?...

Egészséges fogyás, de hogyan? (Kalóriaszegény étel, torna alap, késő esti evés alapból nincs. )

Figyelt kérdés

Leszeretnék fogyni 10kg-ot egészségesen, mert az eddig kipróbált fogyókúrák csak leépítették a szervezetemet és beteg lettem. A testmozgás, edzés természetes és az is, hogy későn ne egyek. Kalóriaszámlálgatás viszont nem megoldható számomra! Milyen módszerekkel lehetne?


Bármilyen ötletet elfogadok, ami valami újat mond számomra és nem ugyan ezeket ismételgetitek, hogy edzek és számolgassam a kalóriát.:)


Köszönöm, hogy elolvastad!:)


2013. aug. 13. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem számolok kalóriát, csak nagyon ritkán, kíváncsiságból tippelem meg a mennyiségét.

Nos, bizonyos ételeket érdemes elhagyni (pl. a mindenféle kutyult, ízfokozós, glükóz-fruktóz szirupos és egyebes vackokat), most nem sorolom fel, hogy én mit nem eszem, mert ez én vagyok, sokféle elmélet van arról, mi egészséges és nem is vagyunk egyformák, szerintem több helyes út is létezik.

Nagy általánosságban jó útnak tartom a szénhidrátbevitel erőteljes mérséklését, de nem állítom, hogy mindenkinek az a jó. A zsírfóbiát elhibázottnak tartom, főleg a szénhidrátbevitel mérséklésével együtt, elég nehéz lehet jobbára fehérjén élni s nem is mindenki szerint egészséges (ebben az irányba nem kutakodtam, mert én sosem viszek be sok fehérjét, de a szükséges mennyiséget igen, viszont a magas zsírbevitel teljesen jó nekem).

2013. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!