Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Jo lesz a mai menum kezdesnek...

Jo lesz a mai menum kezdesnek ha fogyni szeretnek?

Figyelt kérdés

1 db natur activia pille

40-50 gramm koles

250 gramm zsirszegeny turo kb 100-150 gramm natur joghurttal

200 gramm kokuszolajban sult csirkemell natur salival

zoldsegturmix( amit talalok itthon, 1 almaval)

Ezt szantam mai menunek, 170/60 kilo vagyok, 8kilot akarok fogyni, majd szalkasito etrenddel h hamar lemenjen a zsir, de elso napnak ez megfelelo?

folyadekbevitel kb 3 liter, ami viz es zoldtea altalaban, es napi 3* iszok almaecetet, es vitamint is szedek, es minden nap sportolok minimum 1 orat


2013. dec. 6. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
7%

Az én véleményem szerint nem.


Activia joghurt teljesen szenny kaja, csak az anyagcseréd hátráltatására jó, haszna nincs csak hátránya.


Túró névleg fehérje, valójában szintén egy anabolikus táplálék, többet árt mint használ.


Csirke + sali megfelel a hús + zöldség elvnek, ez úgymond kiváló.

Zöldségmix, nyilván jó.


Ha fogyni akarsz akkor több zöldséget egyél, túrót és joghurtot felejtsd el. Semmi értelmük nincsen, ráadásul ennyi tejtermék már tényleg akadályozhatja a hízást. Ne kerülje el a figyelmünket, hogy a tejtermékek pont olyan nagy (vagy nagyobb) inzulinválaszt okoznak, mint a cukor. A cukorról már sokan tudják, hogy nem túl jó hatású, és nem éppen fogyókúrás. A tejtermékekről is meg kellene tanulni ugyanezt.


Közben meg elég kevés zsírt eszel, bár attól függ mennyi kókuszzsírt használtál. A csirkemell egy nagyon sovány hús, kell mellé zsírt is enni. A zöldségekhez is érdemes.



Szerintem ez közepesen egészségtelen, DE már sokkal jobb, mint ahogyan az emberek zöme eszik + ha szénhidrátszegényen táplálkozol, akkor túró ide vagy oda, a fogyás valószínűleg menni fog. Az egészséged miatt gondold át a tejevést. Valójában nagyon rossz (és populáris..) szokás, de végső soron te tudod.

2013. dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, igazad van csak sajnos nagyon szeretem a tejtermekeket, de hajlok afele hogy legalabb a kokusztejre atterjek es egyebb novenyi dologra.

koszonom a valaszt, megfogadom:)

2013. dec. 6. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
7%

Köszönöm, hogy megfontoltad a tanácsom és nem támadtál nekem miatta.


Szép napot, hétvégét és sok sikert kívánok!

2013. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz. Mondjuk a zöldségturmixot és a zsirszegény túrót felcserélném.(natur joghurt helyett pedig citrom héjjával vagy fahéjjal ízesíteném)
2013. dec. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!