Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek nagyjából jókat...

Szerintetek nagyjából jókat eszem? Min változtassak?

Figyelt kérdés

reggelire: 2-3 Abonett vagy tk. zsúrkenyeret(vékonyan megkenve vajjal vagy sajtkrémmel) szoktam sonkával, sovány sajttal, paprikával, paradicsommal.


kb 3 óra múlva megeszek egy almát


ebédre: húsleves vagy párolt csirkemell salátával, vagy párolt csirkemell rizzsel+zöldség


megint megeszek kb 3 óra múlva egy almát


vacsorára: 1 abonett, tojás(rántva vagy főve, ha rántotta, akkor olíva olajban vagy nagyon kevés vajban)+zöldségek

túró, sonka abonettel+zöldség



ezek mellé iszok 2 liter vizet minimum.



min változtassak?


2013. dec. 30. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

egyáltalán nem eszel jókat.


jókat én eszek; töltött káposzta, krumpli leves, rác ponty, maki sushi, tenger gyümölcsei pizza, mézeskalács...

2013. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem eszement kevésnel tűnik az egész. Ha írsz kalóriát és makrotápanyag mennyiségeket, kicsit világosabb lehet a kép.

Az étrended kissé zsír- és kalóriafóbiás színezetű az én szemszögemből. Az abonett számomra elég értelmetlen, de legalább szinte semmi, nem tud tönkrevágni egy étrendet úgy, mint egy tartalmasabb gluténos cucc... Az étrended többi része jobbára még egész oké (ha nem megyünk mélyen bele a minőségbe, amiről olyan sokat nem is tudhatok. sajt és sajt, sonka és sonka között óriási különbség van). Fehérje, zöldség, tojás, ez így jól hangzik. A zsírszint túl alacsonynak tűnik, ha épp nem valami megfelelően zsíros húslevest eszel ebédre. De ránézésre nem tudom megmondani a makrotápanyagok mennyiségét s nem teljesen kerülöd a zsírt, úgyhogy ez csak tipp.

2013. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

reggeli: 184 kcal, 12g fehérje, 15g szénhidrát, 8g zsír

tízórai: 95 kcal, 25g szénhidrát

ebéd: 260 kcal, 40g fehérje, 17g szénhidrát, 4g zsír

uzsonna: 95 kcal, 25g szénhidrát

vacsora: 187 kcal, 11g fehérje, 19g szénhidrát, 7g zsír


Összesen (becsülve, átlagolva) kb. 820 kcal, 63g fehérje, 101g szénhidrát, 19g zsír. Ez egyenlő a koplalással. Nagyon kevés. Nem mardos az éhség folyton?


Úgy érdemes enni, hogy a lehető legkevesebb gyorsan felszívódó szénhidrátot (pl. abonett vagy az alma - sajnos abban sok a cukor), jó sok zöldséget (ami van az étrendedben, de mehet akár több is, ha bírod) és sokkal több fehérjét, különben az izmaidat fogja enni a szervezeted. A zsírtól se félj, nyugodtan ehetsz nem sovány sajtot is. Javaslom, hogy legalább 1200 kcal-ig menj fel, és próbálj meg az alma helyett valami kevésbé szénhidrátosat és cukrosat enni, hogy kevésbé menjen fel a vércukrod tőle és kevésbé legyél utána éhes. Ebédre nem kell választanod a leves és a csirke-zöldség kombó között, nyugodtan eheted mindkettőt.

2013. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


én ezt 1300kalóriának számoltam.. :D nem vagyok éhes egyébként.

2013. dec. 30. 20:15
 5/6 dr filippo ongaro ***** válasza:
A vajat vedd ki és ne almát hanem komplex étkezést tegyél be!
2013. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tk kenyér, abonett nagyon ergya étkezések. Helyettesítik a kaját, hogy ne érezd éhesnek magad, de nem igazán ételek.


Több zöldség, hús, zsír jobb lenne.

2014. jan. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!