Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2honap dieta utan (napi...

2honap dieta utan (napi 1500-1600kaloria mellett heti 5-6x 45-60perc sport mellett, es nagyjabol egeszseges etkezesssel) sikerult megszabadulnom 4-5kilo feleslegtol.2het kihagyas utan nagyon viszahizok?

Figyelt kérdés

Nem teljes egesz 2hetig zabaltam, de a 2hetbol kb 4-5napot zabalassal, csokievessel, nasizassal toltottem

Persze mellette ugyanugy sportoltam(heti 4-6x sport 45-60perceket)


Hogyan lehetnek ujra motivalt?

Nagyon jo erzes volt ez a par kilo minusz, es mar csak 2-3kiloval kene konnyebbnek lennem illetve formasodnom

Nagyon bezavart most ez a 2het?


2013. nov. 6. 11:29
 1/1 anonim válasza:
Saját tapasztalatom szerint igen.De ha egyszer megindul a fogyás, akkor csak szinten kell tartani a sok mozgást és egy idő után már nem is kíván az ember annyit enni. Mondom ez csak saját tapasztalat, nem vagyok szakértő!
2013. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!