Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ki mit evett ma, a fogyás...

Ki mit evett ma, a fogyás érdekében és mennyit?

Figyelt kérdés

És mennyit mozogtatok mellé?

És hány kilók vagytok jelenleg?



2014. jan. 19. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Reggeli 2 virsli, házi körözöttes abonettel

Tízórai 3 darab csemege uborka

Ebéd gombaleves(tészta és habarásmentes)


60 percet szobabicikliztem ma.86 kiló vagyok, a cél 70,eddig minusz 22nél tartok.

2014. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úristen! Nem vagy éhes diéta alatt ?
2014. jan. 19. 14:55
 3/4 anonim válasza:

Reggel 4dkg zabot megfőztem, 2dl tejben, fahéjjal, almával és édesítőszerrel.

Ebédre zöldséglevest, 4dkg párolt sertéshúst, 10dkg csirkemellet. 2szelet korpáskenyérrel.

Uzsira 1narancsot, 4db háztartási keksszel.

Vacsira meg rántottát fogok enni, 1db tojásból.:)

115kg-ról indultam, most 90 vagyok. A célom pedig 60-65 kg.

2014. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma a fogyás és a regeneráció együtt jár, tegnap kaptam egy enyhe szénhidrátmérgezést, ahogy a magas szénhidrátszint kellemetlenségét nevezem :D Úgyhogy roppant kellemes napom van.


Reggeli: szezámos és mákos lepénykék, utóbbi meggyel, mogyorós kókusztejes kávé


Könnyű ebéd (nem vagyok éhes):

a kókusztejkészítési maradék felhasználásából kreált kókuszos-mogyorós-diós süti, kókusztejes kávé, később majd iszom kávés és meggyes zsírtejet is (ilyen töményebbet, a netes receptek túl lightosak).


Ezzel úgy este 8-ig szerintem elleszek. Az ilyen kis kalóriás napokon figyelnem kell a fehérjére (vagy ignorálni, ritkán van ilyen napom), s amúgyis hiányzik a zöldségétel, majd kombinálom a kettőt :) Spenót tükörtojásokkal, egyenlően megosztva a fehérjemennyiséget, az aminosavösszetételt tekintve persze a tojás van ott a szeren.


Sétáltam és majd fogok picit fegyencedzeni s tornavideót nyomni, de NEM a karomra, az tegnapelőtt kapott és most érzi magát a legramatyabbul. Pontosabban kissé fáj, de ilyenkor olyan csinosan dudorodnak picike bicepszeim :D


Valahol kicsivel 68kg alatt vagyok, ahogy az elmúlt pár hónapban szoktam. A fogyás tervben van, de nehéz, a régi módszerek a második szakaszban csődöt mondtak. Most jön az extra mozgás.


Normálisan nyers zöldséget is eszem, de most kifogyott a hűtő s még nem készültek el a bíborherecsírák, úgyhogy majd holnap.

2014. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!