Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Közel 20 kilót szeretnék...

Közel 20 kilót szeretnék fogyni, de fogalmam sincs hogy mit egyek napközben. Mi az, amitől nem fogok hízni, mit, mikor ehetek? Vega vagyok (virsli belefér).15/80/173

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdtem kocogni, minden este mentem eddig, csak hétvégén nem fogok. Viszont fogalmam sincs, hogy miket szabad ennem, amiktől nem lesz semmi bajom, nem fogok hízni. Már hétfő óta almán meg zabpelyhen élek, de ez tarthatatlan. Gyümölcsöt pölö akármennyit lehet ennem ? Mert van aki szerint az sem jó, mert abból is hízlal a sok. Meg a vércsoportom szerint a narancstól hízok :S
2011. dec. 1. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Zöldségeket, szóját, tofut, fehérjeturmixot.

Babban, zöldborsóban amúgy van fehérje:-)

(Igazából a lisztes ételeket, tésztákat, kenyereket kéne mellőzni, meg a cukrozott dolgokat.)

Mindenek előtt nézz utána a napi kcal szükségletednek, ami fogyáshoz kell, az egyéni aktivitásod szerint.

Gyümölcsből sem lehet akármennyit, mert gyümölcscukrot tartalmaz, ami szénhidrát, de alacsony ch tartalmú gyümölcsökből (alma, eper, meggy...) lehet többet enni, mint mondjuk banán, szőlő, körte, ezeknek elég magas.

A vércsoportos dolog hülyeség, ne vedd figyelembe!

2011. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

vega vagy, virsli belefér? a vegetarizmus nem azt jelenti hogy sz.ar hulladékot eszel, tudod?

minőségi ételeket kéne enned, és odafigyelni (akár kiszámolni) a mennyiségeket.

2011. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!