Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek így rendben fog...

Szerintetek így rendben fog menni a fogyás?

Figyelt kérdés
Napi 1000 kcal bevitelre gondoltam, ennek nagyobb része zöldség, gyümölcs, joghurt, hetente egyszer egy szelet feketecsoki mondjuk. Pl rizst még eszem, de most böjtölök úgyhogy hús kizárva. És naponta 1-2 óra gyors tempójú séta emelkedőn felfelé. Az a baj hogy túl sok alma van itthon és azt nem tudom megállni hogy ne egyek.. Heti fél kiló fogyást szeretnék elérni.

2014. márc. 15. 14:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és rizs csak barna rizs.
2014. márc. 15. 14:59
 2/7 A kérdező kommentje:
Na meg lisztet, krumplit, cukrot sem eszem. A cukor is csak az a fekete csoki. Csak túl sok a narancs, alma, grapefruit.
2014. márc. 15. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Napi 1000 kcal, joghurt meg rizs?


Semmiképpen sem fogadnék arra, hogy így rendben menne a fogyásod. Az éhezés révén a tömeged csökkenne egy darabig persze, de ez így.. nem mondanám hogy túl sok igényed van táplálkozás terén.

2014. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. két hétig rendben fog menni, utána már enni fogsz mást is.
2014. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ennyivel már jól lakok.
2014. márc. 15. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Lényegében sok ch és minimális fehérje és zsír.


Így nézne ki a helyes arány:

2xttkg fehérje

1.5xttkg ch

0.5xttkg zsír

2014. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hörcsögöm is.


Én híve lennék az energiatakarékosságnak.. de az emberi testnek szüksége van mozgásra, ennek energiaköltsége is van, ehhez enni is kell. Aki nem mozog, annak elég lehet 1000 kcal.. persze, lecsökken az izomtömeg, lelassul az alapanyagcsere.. vegetáció. Csak ez nem lehet cél :)

2014. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!