Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sokat ettem ma? 2 zöldalma,2...

Sokat ettem ma? 2 zöldalma,2 narancs,1 körte,1 répa,400gramm eper kb

Figyelt kérdés
tudom hogy így nehéz de ugye nem több mint 1.000kcal?

2014. ápr. 3. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez még 500 kalória sincs képzeld...most menj, és egyél valamit szerintem....
2014. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez 500 se...
2014. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira álszent dolog kiírni "jaaaj, sokat ettem ma, ettem pár szem gyümölcsöt és semmi mást" fogadni mernék, hogy amikor egy ültő helyedben betolsz egy fél disznót sültkrumplival, meg csokitortával, akkor nem lesz merszed kiírni, hogy mi mindent ettél, ilyenkor csak a figyelemhiányodat elégíted itt ki ezekkel a mű jajveszékelésekkel...
2014. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan 400-500 kcal. Gyakorlatilag csak ch vittél be, semmi fehérjét vagy zsírt.


Ami ezesetben a kalóriamennyiségnél jobban számít az az, hogy 50 gramm fuktóztartalom fölött megy zsírba az egész. Tehát legközelebb tarts mértéket a gyömölcsfogyasztásban.

2014. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja sokat, a másfél kilós nyulam csak a felét enné meg.
2014. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is ilyen kamus gyökér vagy. Kösd fel magad, de erős kötelet használj, mert a mai bezabálásodtól elhíztál. Nehogy elszakadjon a kötél.
2014. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.

igazad volt

ma sikerült bezabálnom

és tudom hogy nem lesz jóvége ha így folytatom de nem tudom hogy tudnék normálisan enni..

2014. ápr. 4. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!