Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy felnőtt embernek nem...

Egy felnőtt embernek nem szabad túrót és tejterméket ennie?

Figyelt kérdés
Nem csak annak aki diétázik hanem alapból minden felnőttnek.

2014. ápr. 5. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság!
2014. ápr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a gyereknek is alapvető élelmiszer.
2014. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert néhány idióta kitalálta!


A tejjel/tejtermékekkel semmi baj, kimondottan egészséges élelmiszerek. (eltekintve azok esetétöl, akik allergiásak ezekre, de ez bármilyen más élelmiszernél is érvényes)

2014. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Paleósoknál lett bűnbak a tej és tejtermékek.
2014. ápr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez baromság.


Maximum abban igaz aki az ilyen olcsó ipari tejeket issza, mert az ugye minden csak nem tej, ugye sok vegyi anyag stb.. miatt.

persze azt is KELL inni, hiába cukor meg stb... Diétánál is inkább azt kellene, bevinni ugye a magas kálcium tartalma miatt, ugyanúgy kell enni sajtokat, túrót stb....

Meg ugye a tej egészséges. Bár abban van valami hogy sok felnőtt ember inkább az idősebb korosztály 40-50 év felettiek már nem úgy bírják a tejet, de azt ugye kellene inni, legalább 2-3 decit naponta.


Én szeretem a tejet én napi fél litert simán bevágok. Én is fogyózom és ugyanúgy iszom a tejet, eszem a sajtot mint eddig, egyedül a túrókat hagytam el, azt csak nagyon ritkán eszem főleg az ilyen cukrozott szemetet, de időnként belefér ez én úgy gondolom.

2014. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mert itt eltalálta egy emberke egy másik kérdésemben hogy nem szabad enni sem túrót sem tejterméket mert a felnőtt szervezet már nincs fejlődés alatt és csak a gyerekeknek van rá szükségük a növekedéshez.

Azt írta egy illető hogy csak az ember zsírosodik a tejterméktől és felesleges étel.

2014. ápr. 5. 12:02
 7/7 anonim ***** válasza:

A tej az utód táplálására van kitalálva, ez tény. Ami egy dolog, a tojás sem evésre van, mégis jó, de határozottan van logika abban, hogy fura a tejfogyasztás. Én nem vagyok szakértő, kutató, nem kívánok állást foglalni a kérdésben. Magam részéről csak sajtot eszem a tejtermékek közül, nekem egyértelműen így jó. A túró már gyerekkoromban sem okozott könnyed érzést, márpedig én az evéstől azt várom, nem a lenyomást, erős teltségérzetet.

A testépítők sem szokták dícsérni a tej összetételét, de más tejterméket esznek.

Nem segítettem valami sokat a válaszommal, azt hiszem, de a táplálkozás misztikus témájában épp elég nekem, ha saját magamnak vannak válaszaim.

De a bolti tejet egészségesnek sose nevezném.

Az pedig számomra eléggé tény, hogy nem "kell" a tejtermék... Ahogy hús sem kell az egészséges, kiegyensúlyozott táplálkozáshoz. Bizonyos tápanyagok kellenek, de azt másból se nehéz bevinni megfelelő mennyiségben, a tapasztalat ezt mutatja.

2014. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!