Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez igy hatásos lehet? (:

Ez igy hatásos lehet? (:

Figyelt kérdés

persze normális étrenddel heti 3-4-5-ször lépcsőznék ugy hogy földszinttől fel a negyedikre aztán lemegyek. ezt kb ugy 30-40 percig vagy ameddig birom, de igyekszem minél tovább:) persze néha majd lassitanom kell közbe ha egy lakó szembejön velem..:D nameg találtam ilyen gyakorlatokat is szimpatikus nagyon:

https://www.youtube.com/watch?v=xjAe618JP_0

és még annyi hogy ez csípő, derék tájékra is jo vagy csak comb, fenék, vádli?:) köszi előre is:)

171/65 -->16/L



2014. ápr. 13. 21:09
 1/2 anonim válasza:
Elöször is a lépcsőzés mint minden más testmozgás hőtermelésel ezáltal fogyásssal jár amit a tested arányosan fogja lebontani a zsírt, az étrewndnél arra figyelj hogy csökentsd a szénhidrát bevitelt (fogyás) és növeld a fehérjét (izomépítés). Maga a lépcsőzés izomban csak a vádli és a comb izmokat erősiti, legalább is nálam csak ezt most már 3 hónapja csinálom heti öször földszintől 10.emeletig, de előtte futni szoktam 3-5 kilométer bemelegítésnek. Azonban hozzá kell füznöm hogy ez mind saját tapasztalat tehát, ugyan nincs felesleg rajtam de semmi fogyás nem történt és izomban csak vádli és comb erősödést tapasztaltam pedig nagyon aktivan csinálom, mert tűzoltók lépcsőfutására készülök, de tényleg csak lábban érzek fejlődést a lépcsőzéstől! amugy meg szerintem adotságaid alapján (171/65-16)teljesen tökéletes tested van, de a mozgás mindenféleképen jót tesz :) Sok sikert, és kitartást!
2014. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen:))
2014. ápr. 17. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!