Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy 21 éves,65 kilós,180...

Egy 21 éves,65 kilós,180 centi magas embernek mennyi a napi kalóriaszükséglete?

Figyelt kérdés
És mennyi kalóriát kell bevinnie a fogyáshoz vagy hizáshoz?
2014. máj. 7. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az függ a végzett sport mennyiségétől. Valamint az elfogyasztott táplélék minősége is számít.

google->alapismeretek->1. találat

2014. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha okostelefonod van tölsd le a MyFitnessPal alkalmazást. Azzal kiszámolhatod mennyi kalóriára van szükséged a fogyáshoz a hízáshoz és a súlyod megtartásához :) sőt ha beviszed az ételeket amiket ettél kiszámolja annak a kalóriáját és mutatja hogy még mennyi van hátra. Ugyanígy a testmozgást is beviheted.
2014. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
néha szoktam sportolni hetente kb 1 óráig
2014. máj. 8. 02:11
 4/4 A kérdező kommentje:

a kalóriaszükségletem egy progi szerint 2250 kcal.. sztem az túl sok lenne pl. egy nagy tányér bolognai csak 1000 kcal.

sztem olyan 2000 vagy 1800 kcal lehet az alap kalóriaszükségletem, fél kiló kenyér vajkrémmel (2000 kcal) bőven elég volt 1 egész napra

2014. máj. 8. 02:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!