Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » H ha heti egyszer tartok, egy...

H ha heti egyszer tartok, egy ilyen napot fogok hízni? ://

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 puffi rizs, v semmi

Ebéd: 1 tábla csoki

Vacsi: valami kevés zöldség

Tudom, h nem egészséges, de most az lenne a kérdés, h hízni fogok-e ettől ha HETENTE EGYSZER csinálom ezt.


2013. okt. 17. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy osszesen van vagy 600 kcal, joval kevesebb, mint amennyit erdemes enni egy nap. Biztosan jo dolog egy egesz tabla csokit felfalni, de a magas cukortartalom miatt felnyomja a vercukrot az egekbe, ami aztan visszesik a melybe, borzaszto ehseget vonva maga utan. Nem fogod kibirni vacsoraig, plane nem ugy, hogy nehany darab zoldseget ennel. Farkasehes leszel es felfalsz mindent. Ezt nem lenne erdemes rendszeresiteni.
2013. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szereted a csokit, de ezért minek tartani egy ilyen önsanyargató napot...?

Szerintem test legyen a talpán, aki egypárszáz kalóriától hízik, de szerintem testileg-lelkileg rossz egy ilyen nap. Ha csokit akarsz, egyél egy normál napon, sokkal értelmesebb.

És miért kevés zöldség? A sok zöldségtől szerinted híznál? Reggelire pedig miért nem próbálod csökkenteni a nap egyoldalúságát, pl. fehérjét enni szénhidrát helyett..?


Én személy szerint azt sem értem, minek egy tábla csoki, bár nem vagyunk egyformák. Egy csokiszószos süti szerintem poénosabb, s legalább a süti részhez nem kell sok szénhidrát, ha megfelelően csinálja az ember (én tojásból és olajos magból szoktam, vajon sütve morzsókának). Zsíros lesz, persze, de a csoki is az, plusz cukros is. Csokiszószt cukor nélkül is lehet készíteni, csak az nem lesz elég finom, de édességvágyra megteheti.

2013. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazad van. Eszembe sem jutott fehérjét enni reggelire, de akkor ezt megfogadom :)) Köszönöm. Tudom, h hülyeség és éhes leszek, de nekem megéri...
2013. okt. 17. 15:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaa, és amúgy így mostanában kb 500 kalóriát eszem.
2013. okt. 17. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:
A csokit probald minel hamarabb enni, mert akkor napkozben konnyebben ledolgozod. Ha nem is reggelire, de delelott. Egyebkent szerintem siman belefer heti 1x ;)
2013. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!