Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezek az orosz/ukrán fajta...

Ezek az orosz/ukrán fajta bonbonok sok kalóriát tartalmaznak? ű (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 23. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom tele vannak cukorral. Szóval, igen.
2014. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit varsz, ranezesre kiszamitjuk? ...
2014. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt vártam, esetleg valaki ismeri jobban, mint én. Mivel ciril betűkkel van a neve ráírva, rákeresni sem nagyon tudok. A kép csak segítség volt, hogy az "orosz/ukrán bonbon"-t el tudjátok képzelni.
2014. jún. 23. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
aki fogyni akar ilyen szemetet nem eszik
2014. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ukránok (meglepően) nagyon elől járnak a tápanyagok feltüntetésében, még az alkoholos italokon is rajta van, hogy miből mennyi van benne. Meglepően ККАЛ (kkal) néven szerepel rajta pl. a kalória, ha olyat találsz rajta, legalább a kalóriatartalommal tisztában vagy. Pont ugyanúgy, mint az itthoni termékeken, két szám van rajta, 100g-ra és az aktuális mennyiségre levetítve.


Csatlakozom az előttem szólóhoz, diétába semmi ilyesmi nem fér bele, ebben rengeteg kalória, szénhidrát és nem utolsó sorban cukor van. Ha mindenképp édességet szeretnél, vannak fenn neten jó diétás/gyúrós receptek csokis zabkekszre vagy túrótortára. Azokban is van kalória, de legalább nem szemetet viszel be.


Mint a cukros csokikban általában, ebben is legalább 450-500 kkal/100g van. Ezt le tudod osztani erre a bonbonra.

2014. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Pontosan nem tudom, mennyit, de piszosul édes, szerintem sokkal édesebb, mint egy átlagos bonbon, úgyhogy gondolom sokat.

A neve "belisszimó", a gyártója "kontyi". Keress rá, hogy Konti - Belissimo, és ki fog jönni. Azt nézd, amelyik egy 8 szögletű fehér dobozban van. Ha találsz más ukrán szöveget rajta, amit nem értesz, vagy nem tudsz elolvasni, küldd el nyugodtan. :)

2014. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!