Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Eddig 11500 kalóriát égettem...

Eddig 11500 kalóriát égettem 2 hét alatt, akkor ezek szerint fogynom kellett volna majdnem másfél kilót?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 09:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy ennyit pluszban mozogtal vagy ennyivel tobb energiat hasznaltal fel, mint amennyit bevittel.
2014. júl. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem hiába mondják, hogy a fogyás nem matematika...számít mit ettél, mikor. Mennyit mozogtál hogyan.
2014. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ennyivel kevesebb kalóriát vittem be, ebből csak 3000 kalória amit mozgással égettem el a 2 hét alatt.

Én úgy tudom 7000 kalória minusz az 1 kiló fogyást jelent.

2014. júl. 9. 10:00
 4/15 anonim ***** válasza:
Mint írtam nem tiszta matematika a fogyás. Valamikor megáll a fogyás, valamikor nem fogsz, valamikor csak centiben fogysz...
2014. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha jol sejtem akkor kb. 600 kcal-lal kevesebbet ettel naponta plusz kb. 200 kcal-nyi mozgas?


Ez eleg jonak tunik, nem vetted vissza brutalisan a bevitt energiat. Azert remelem a bevitt etelbol nem volt tul sok a szenhidrat.


Siman lehet is, hogy lement mar valamennyi zsir, csak epp masfel kilot nehez eszrevenni, mert ennyivel siman valtozik akar egy napon belul is a testsuly. Merd meg magad egy honap utan, akkor mar realisabb lesz a kep a fogyasrol.

2014. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy elég rendszertelenül étkezem hol többet hol kevesebbet égetek, pl a legkevesebb mozgás 115 kalória égetés volt a legtöbb pedig 625 kalória égetés.

A napi kalória égetés étellel és tornával a legkevesebb 322 kalória égetés volt és a legtöbb pedig 1327 kalória égetés 1 nap.

Nekem 1428 kalóriát ír napi keretnek ahhoz hogy fogyjak fél kilót hetente.

De múltkor 1200-al indítottam csak megmértem magam pontosan és 1 kilót fogytam és egyszerre írtam be és megemelkedett a kalória keretem is.

EZ KB 3 HETE VOLT.

2014. júl. 9. 10:16
 7/15 anonim ***** válasza:
A fogyás akkor se 3 hét ;) attól függ mennyit akarsz, de akár évekig is eltarthat. Mérd magad centikben, nekem fél évig semmit se változott a súlyom, a hasamból meg lement 10 centi.
2014. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló akkor te izmosodtál ugye?
2014. júl. 9. 10:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, izmot szedtem fel valamennyit, közben fogytam, azért nem változott a súlyom.
2014. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
1000 kalóriát égetni mozgással nem megerőltető, és akkor nyugodtan ehetsz napi 2000 kalóriát, mert az az alapjárat kalóriaégetésed. Szóval szerintem egyél nyugodtan, csak mozogj. Én napi 50 kilómétert biciklizek, szoktam úszni, lovagolok, 1200 kalóriát is lazán elégetek egy nap, és így tudok enni pörköltet, gulyást és gyümölcstortát is. :) Szóval azt tanácsolom, hogy mozogj amennyit csak tudsz, akár sétálj vagy kocogj, bármit, csak mozogj. És akkor két-három hónap alatt látványosan fogyni fogsz. ;)
2014. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!