Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Irnátok nekem valami módszert...

Rékus_2000 kérdése:

Irnátok nekem valami módszert fogyásra?

Figyelt kérdés

Most 48 kg és 168 cm vagyok. Szeretnék fogyni. Mit sportoljak? Milyen diétát ajánlotok?

13/L



2014. júl. 14. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Vágd le a lábadat.

A súlyod a normális alatt van bőven, 55-58 között néznél ki embernek. Így senkinek nem fogsz tetszeni, pakolj magadra némi izmot.

2014. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vágjam le a lábam? Szerintem normális kérdés volt, 58 kg-osan szerinted jól néznék ki? 48 kg-osan is kövérnek látom magam. Hogy tudnék fogyni?
2014. júl. 14. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Anorexiás vagy. Keress fel egy pszichiátert.
2014. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amikor hirtelen megnyúltam, nekem is ilyen paramétereim voltak, minimális izomzattal sem voltam túlsúlyos.


Most 57kg lehetek kb. és most sem vagyok elhízott, kövér meg pláne nem.


Testképzavaros vagy, menj pszichológushoz, ha nem akarsz korán meghalni.

2014. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a 159 cm-hez vagyok nehezebb mint te! Ha csinosabban akarsz kinézni sportolj, de ne fogyózz.
2014. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Anorexiás vagyok?
2014. júl. 14. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Fogyókúrás ajánlat:

Add nekem a kajádat!

2014. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy anorexiás vagy, csak ne akarj fogyni. Mint ahogy azt már írtam sportolj, de ne fogyj! Ennyi idősen még nem feltétlenül nézel ki nőiesen, ezért ez a súly nem olyan rossz. Majd 1-2 év múlva ahogy nőiesedsz, megnő a melled stb. jóval nehezebb leszel, de akkor sem fogsz köbérnek kinézni.
2014. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!