Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Ma picit kiléptem a diétám keretei közül, hosszú és fárasztó napom olt :(

Reggeli: 2 tojásból omlett (rá egy kis reszelt sajt), utána egy jegeskávé (cukor nélkül, fele víz, fele 1,5%-os tej).

Ebédelni nem volt időm, csak egy jeges kávét löktem be (Ez sajnos nem diétás volt, egy gombóc fagyit és zsíros tejet tartalmazott a jég mellett, tejszínhabot nem.)

Vacsora: tonhalsaláta (tonhal, saláta, tzatziki, 2 db Korpovit keksz), még egy jegeskávé :) (Ez megint diétás kiadású).

És ami nagyon nem kellett volna: 1 vajas kifli, 3 kis pogácsa, egy mogyorós óriás rudi. (meg egy őszibarack.)

Este lenyomtam 40 perc intenzív kardio edzést.


2014. júl. 22. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
áhh semmi gáz, ez pont így volt jó a mai nap. Holnap egy új nap és mész tovább a megszokott úton :)
2014. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Legyen igazad, reggel "büntiből" 40 perc tejes átmozgatással kezdek :)
2014. júl. 22. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazam lesz :)

Kellemes hetet.!

2014. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem a mennyiségben, hanem a minőségben látom a problémát. A tonhal, saláta és a tojás kiváló, de a többit nem igazán kéne enni diéta alatt. Ha gyakran van ilyen, hogy nincs időd enni, akkor ilyen esetre érdemes tartani protein turmixot, vagy akár léteznek étkezéshelyettesítők is, esetleg protein szeletek (sajnos gyakran magas szénhidrát tartalommal, ezért nem mindegy milyen).
2014. júl. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem gyakran, a tegnap volt csak ilyen.
2014. júl. 23. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!