Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Súlytartó étrend alatt túl...

Súlytartó étrend alatt túl sokat ettem?

Figyelt kérdés
16 éves lány,163 cm 48 kg. Az elmúlt két napban összesen olyan 1000-1500 kalóriával ettem többet,mint kellett volna,és sajnos ezek "szemét" kaják voltak. Súlytartáson vagyok,csak most lelki gondok miatt rámjött a zabálhatnék. Mennyire befolyásolja a súlytartást egy-egy ilyen túlevés? A mérleg is többet mutat,mint kellene...

#kalória #súlytartás #túl sok kalória
2014. aug. 18. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha igy folytatod elhizol.Viszont ha szaladsz egy órát mindennap, akkor nem lesz baj...
2014. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég sokat sétáltam ma,körülbelül 3 órat,remélem felhasználtam a nagyját. Köszi a választ! :) Legközelebb jobban vigyázok.
2014. aug. 18. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
És hova szaladjon? Egy igazi súlyzós vagy calisthenic több kalóriát éget el mint 1 óra "szaladás".
2014. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaja sztrit...Lány létére kezdi emelgetni a több tiz kilós súlyokat, ami az izületekre nagy hatást gyakorol. Ha te elvagy a súlyozással hát légy el, de ne próbálj mindenkit arra ösztönözni, hogy azt csinálja amit te. Tudjuk, hogy te fiúcska vagy, szóval a fiúkat biztasd azzal az életmóddal amit te csinálsz...A nők testének felépitése teljesen más, más mennyiségű tápanyag, és folyadék szükséges, na meg mozgás is...Nézz körül a testépitő nők között, undoritó ahogy kinéznek, egy nőnek domború forma áll jól , nem a nagyon kidolgozott izom. Úgyhogy kedves kérdező, inkább sétálj napi 3 órát vagy szaladj amennyit birsz, akár 20 perc is jót tesz, minthogy hülyén emeld a súlyokat...Semmiképp ne terheld a tested, sem sporttal, sem evéssel...Mindent mértékkel.
2014. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rubint Réka,Péntek Enikő vs. Toldi Zsuzsi... hát..hm.... Toldi Zsuzsira feláll a farkam a többire nem...


Egyébként meg: [link]

[link]


Ő se "szaladni" szokott.

2014. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Egy nő nem igy kell kinézzen...

Én azért maradok a szaladásnál, úszásnál, biciklinél, még a bowlingozás is jobbat tesz nekem.

2014. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem szaladnak?
2014. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Hát eléggé furcsa izlésed van, minden esetre. DE elfogadom...:-)

2014. aug. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!