Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nescafé classic kavarós kávé...

Nescafé classic kavarós kávé -kép lent- tartalmaz kalóriát? Vagy ez nem olyan mint a 3in1-ben már cukrosított (? ) kavarós kávé?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 19. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írják, ez csak kávé. Én sosem számolom, ahhoz nekem túl kevés kalória van egy adagban, más persze megteheti.
2014. okt. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2014. okt. 19. 09:11
 3/8 angelside ***** válasza:

Ha nem kilószámra iszod, akkor nem lehet vészes.


De szerintem igyál rendes kávét, ezt (is) vétek annak nevezni. :)

2014. okt. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, persze :D csak nemrég költöztem és még nincs kávéfőző csak a régi kotyogós ami már nem túl megbízható a fehér fal mellett :D
2014. okt. 19. 09:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ízlés dolga csupán (s olykor kényszeré). Mivel az instant is kávé, nem tudom, mit árthatna az embernek.

Én sosem vesződnék főzött kávéval, nem vagyok kávéínyenc, bár most már nem érzem minden kávét egyformának, az instantok között is van kedvencem :)

A tea más, bár abból is van filterem, ha csak egy pohár melegségre vágyom gyorsan és nem érdekel az íz (anyagilag is a teafű jobb, ha megfelelő helyen veszi az ember). Károsnak azt sem tartom, normál fekete teát iszom filterben is, nem érzem, hogy bármi hülyeséget beleraknának.

Úgysem ezek a táplálkozásom leggyöngébb pontjai, pedig én még egész igyekszem.

2014. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a sima fekete escaféban nincs kalória, ha nem teszel bele cukrot vagy tejet.
2014. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3.ik. hogy lehet kilóra inni a kávét?
2014. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 angelside ***** válasza:
Simán! :)
2014. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!