Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek jól ettem? 21,26...

Szerintetek jól ettem? 21,26 a BMI-m, s ehhez mérten érdekelne a válaszotok!

Figyelt kérdés

Reggeli: 1szelet barnakenyér,megkentem vajjal( eredeti nem sima reklám vajjal) 1szelet csirkesonka

Tízórai:1adag zabkása (4evőkanál zabpehely,2evőkanál korpa, fahéj,édesítő...s eztegybefőztem tejberizs elkészítése szerint)

Ebéd:karalábépüré,1db sült csirkeszárny,1szelet barnakenyér megvajazva,zsírszegény kakaó édesítővel.

Vacsora:ide pedig majd 1db főtt tojás,5dkg zsírszegény túró,1szelet sonka.

Ezt gondoltam vacsinak.

A BMI-m ideállis de szeretnék egészséges úton leadni úgy 8kg-t, estére 1óra kocogás 30perc séta lesz a mozgásom.

Ezzel az étkezéssel szépen lassan meglesz a várt erdemény?vagy mint változtassak?s ez eddig hány kalória?amiket leirtam.Előre is köszi !


2014. okt. 30. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem túl kevés a fehérje, bár nem számoltam ki. De egy csirkeszárny, egy tojás, 5 deka túró s ilyenek... Nem tűnik soknak még nekem sem, pedig én se vagyok a roppant nagy fehérjebevitel mellett...

A zöldség is vajmi kevés s gondolom, a kalória is, de fogalmam se lehet, mennyi egy szelet kenyér pl.

2014. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor az ebéd mellé fogyasztott kenyeret elhagyom és uzsonnázni is fogok valami tojásos salátát joghurtos öntettel, s így minden meg lesz! :) Köszönöm válaszod.
2014. okt. 30. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!