Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szeretném elkezdeni a P90X...

Szeretném elkezdeni a P90X edzést, s ehhez kérnék diétát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretném a napokba elkezdeni a P90X 90 napos edzést, s az ehhez fűződő diétát.

Nem vagyok kövér, sőt, inkább soványnak mondanám magam.

Úgy tudom, hogy az eredeti P90X edzéstervhez mellékelnek étrendet is, de sajnos azt nem tudtam megszerezni.

Ha minden igaz, akkor az első 30 napban a fehérjebevitelt helyezi előtérbe, második hónapban a szénhidrátot és a fehérjét egységesen osztatja el, az utolsó hónapban pedig a szénhidrátot emeli ki.

Tehát, az első hónapban inkább fogyasztana, az utolsóban pedig tömegnövelés lenne a cél.

Ennek tudatában valaki segítene összeállítani az étrendemet? Hogyan álljak neki?

Köszönöm előre is.



2013. márc. 30. 01:39
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Fölösleges a szénhidrát bevitelről beszélni.. alacsony legyen, így teszed a legjobbat magaddal.


Ha húsokat és zöldségeket eszel, akkor a legjobb csodadiétánál is természetesebben és hatékonyabban fogsz enni. Húsokban és zöldségekben nincs glutén, nincsenek tejfehérjék, egyéb mérgező anyagok, a hagyományos zöldségek nem tartalmaznak a beleidet károsító glikoproteineket, magyarul teljes potenciállal élhetsz ilyen ételeken. Amint elkezdesz ch bevitelen dolgozni, olyan ételeket is enni fogsz, amik gyulladásokat keltenek a szervezetedben, és minden folyamatot (a fogyástól kezdve) hátráltatnak. Ezt fontold meg étkezésekkor.

2013. márc. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de valaki lepontozta. Érdekelne, hogy miért?

Valótlant írt az első válaszoló?

2013. márc. 30. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
nem csak sokan nem értenek egyet vele és akkor is lepontozzák ha igazat/jót ír
2013. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajna bármit olvasol itt, utána kell olvasnod hogy mennyire igaz. Engem élből lepontoznak, mert az országban valamivel több az okoskodó ámde nem egészen hiteles tudású ember, mint a valóban képzett. De sebaj, legalább a kevésbé hasznos válaszoknak is utána néz az ember, és kiderül a 'turpisság'.
2013. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!