Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogytam másfél - két hét...

Fogytam másfél - két hét alatt 1 kilót.1000-1200 kalóriával és napi tornával. Ez folyamatos lesz, vagy esetleg, hogy elkezdtem fogyni több is lemehet hamarabb?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy így be fog állni az 1 kiló két hetente, vagy esetleg, hogy hozzászokott a szervezetem, hamarabb mennek majd a kilók?

Rátudok segíteni valahogy? Kevesebb kalória és több mozgás ?


Eddig nem mozogtam és szinte zabáltam egész nap, természetesen egészségtelen ételeket. Évekig rendben volt, de most hirtelen hip-hop feljött 8 kiló. Ettől szeretnék megszabadulni.



2014. nov. 15. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne csökkentsd tovább, ez is elég kevés kalória.

Másfél-2 hét még oly kevés, nem lehet extrapolálni belőle. De tartósan inkább kevesebb fogyás várható. De nem tudhatod, ténylegesen mennyit fogytál, olyan pici még a súlykülönbség, a testsúly ennél többet ingadozik...


A több mozgás jó lehet, de akkor a kalóriabevitelen is emelned kéne, az ágyban fekvéshez is keveset eszel szerintem... Ha jó ételeket, tehát a tápanyagok megvannak, akkor bevállalhatod az enyhe koplalás kockázatát, ki vagyok én, hogy az utadba álljak, de rezeg a léc, semmiképpen ne növeld ennél is jobban a kalóriadeficited!

2014. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor marad a több mozgás, kicsit több minőségi evéssel. Köszönöm szépen! Ment a zöld kéz!
2014. nov. 15. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:
anno még tavasszal én is ugyan ennyi kalóriát állítottam be magamnak kalóriabázison, de a hatás attól is függ mekkora vagy. Én 80kg voltam 180 cm-hez. Most olyan 72 körül vagyok, nem híztam vissza egy kilót se. De arra is figyeltem miből lesz meg az 1200, nem éheztem, mozogtam rendszeresen. Nekem sikerült szinte végig metartanom a heti egy kilót, ilyen két és fél hónap alatt összejött a 8 kiló. Most úgy 3 hete újra neki kezdtem a mozgásnak meg kevesebbet de egészségesebben étkezni, most 1100-ra állítottam, de már jóval többet kell tennem egy kiló fogyáshoz mint korábban.
2014. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!