Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egyek kevesebbet egy nap?

Egyek kevesebbet egy nap?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés így hülyén hangzik tudom, de kb 2.5-3 hete naponta 600-800 kcal között eszem, ( csupa egészséges ételt, sali, hús, gyümi, és egyszer sem nassoltam! ) ha nagyon kirúgok a hámból 900 is becsúszik de aznap is sportolok hogy kompenzáljam. A lényeg hogy mostanában még ezt is úgy érzem hogy sok, túl sokat eszem, bűntudatom van már ha tejet is iszom egy decivel, de tudom hogy 1200 kcal alá nem kellett volna menni. Ha úgy érzem hogy sok egyek kevesebbet vagy az már túlzás a szervezetemnek? (16/L)

2014. dec. 7. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy kistermetűnek nyilván nem kell annyit ennie, mint egy nagytermetűnek, szóval az egyéni jellegzetességeket mindenképpen figyelembe kell venni. Egy jó hőszigetelésű sem használ fel annyit a hőveszteség ellensúlyozására.
2014. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen azt lefelejtettem: 173cm és olyan 60kg lehetek(nincs mérlegem) körm.: mellbőség:90, derék:66 csípő:96
2014. dec. 7. 12:27
 3/8 Szintiszoli123 ***** válasza:

NE! Ne egyél kevesebbet!

Miért eszel ilyen keveset?

2014. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az egyik részem le akar fogyni de kicsit aggaszt hogy mindenki mondja hogy ez a kaloriabevitel túl kevés. de ha egyszer hamar eltelek?! akkor is inkább erőltessek le pár falatot pluszba, vagy ha nem esik jól akkor ne?
2014. dec. 7. 13:24
 5/8 anonim válasza:
26%
Szerintem a 600-800 kalória az normális, hogyha fogyni akarsz vagy tartani.
2014. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

600-800kalória a kisgyerekek szintje, a te adataiddal ez már durva koplalás. A felesleges bűntudat, a fogyási kényszer és a koplalás miatt nem ártana egy pszichológus.

Jó lenne, ha szépen fokozatosan felemelnéd a napi beviteled.

2014. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szintiszoli123 ***** válasza:
100%

Hallgass #6-ra.

Ilyen alacsony bevitel mellett nem húzod sokáig.

A fogyásnak is meg van a maga módja. Olvasgass!

A 800-Kcal-tól való eltelés valószínűleg pszichés. A többi meg tuti pszichés. Menj szakemberhez. Sajnos segíteni nem igazán fog tudni, mert hazánkban gyerekcipőben jár még a dolog sajnos, de valahol neked is el kell kezdeni, mert hosszú lesz a gyógyulás.


Ebből a 800 kcal-ból mennyit ad fehérje, mennyit zsír és mennyit CH (CH-n belül mennyit zöldség és mennyit keményítőforrás)?

2014. dec. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az aggódást nagyon jólesik. 50g fehérje, 125g szénhidrát, 33g zsír (de nagyon fehérjés vagyok, sokszor van hogy sonkát nassolok, az tömény fehérje és kevés kalória is:))
2014. dec. 7. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!