Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyivel egyek kevesebbet?

Mennyivel egyek kevesebbet?

Figyelt kérdés
Elérkeztem ahhoz az állapothoz, hogy kb. 3-5kg plusz súlyom van. Izomzatilag elértem azt amit akartam. A problémám az, hogy a zsír alatt pl.: a hasamon nem látszanak a kockák. A célom az lenne, hogy láthatóvá tegyem a kockákat. Mivel étrend kiegészítőre nincsen pénzem (nem is akarnék ilyet használni), nem maradt más csak, hogy kevesebbet eszem és odafigyelek, hogy mit. Egy nap kb. 2100-2400kcal-t fogyasztottam el eddig. Mennyivel egyek kevesebbet? (Hetente 6-szor edzem. Ezek között van: futás, bringa, saját súllyal edzés, kondi.)

2014. szept. 6. 16:54
 1/2 anonim válasza:
szerintem ne az étel mennyiségén, hanem a minőségén változtass. sovány húsokat, halat, tojást, sovány túrót ehetsz nyugodtan. a szénhidrátbevitelt csökkentsd, és ott is ügyelj, hogy lehetőleg ne fehér kenyérből meg cukorból vidd be a kellő mennyiséget. Zab, teljes kiőrlésű kenyér, kuszkusz, barna rizs stb. és próbálj meg sűrűbben enni, azaz legalább 3 óránként, hogy pörögjön az anyagcseréd. amúgy a táplálékkiegészítőkkel semmi probléma nincs, amit boltokban kapsz, azok egyszerű koncentrált élelmiszerek, és mind egytől-egyig bevizsgáltak. árban is találsz elfogadhatót, és (nem kevés) tapasztalattal a hátam mögött mondom, hogy alaposan megkönnyítik a dolgodat :) remélem segítettem!
2014. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. szept. 6. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!