Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne rávenni magam,...

Hogyan lehetne rávenni magam, hogy kevesebbet egyek? Egyáltalán ez soknak számít?

Figyelt kérdés

Úgy érzem sosem fogok lefogyni... :( Kiiktattam minden kenyérfélét és tömény cukros dolgot az étrendemből.

Maradtak az "egészséges" dolgok. De egy baj van, hogy úgy érzem ezekből is sokat eszek.

Pl.

- Reggeli: 2 db főtt tojás kb 6 szelet csirkemell sonka, 2 db paradicsom

- Ebéd: Saláta + csirkemell: párolt zöldségek (brokkoli, karfiol, sárgarépa, kukorica), 2 szelet csirkemell, 1 evőkanál olíva olajon sütve

Vacsora: Az a legváltozóbb, de a legkevesebb is pl, 1 pár virsli magában, vagy 1 natúrjoghurt egy marék zabpehellyel.


Napközben pedig ha végképp nem bírom akkor eper, abból viszont úgy érzem hogy sokat eszek.

Regebben nagyon sokat ettem, ha boldog voltam ettem, ha szomorú, ettem... Mindig ettem :( Péksüti, chips, és társai. Ezeket sikerült mellőzni.


Hetente 3-4x5 km-t "futok". Ebből mondjuk a fele séta, viszont eddig nem nagyon sportoltam semmit, így már ez is jó érzéssel tölt el, idővel meg csak lesz több/jobb... :)

Jelenleg 72kg és 166 cm (lány) vagyok.

-12 kg a cél, ebből már 1,5 kg lement 2 és fél hete kezdtem az életmód váltást.


Tanácsokat és véleményeket előre is köszönöm :)



2014. máj. 3. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez kb. koplalás, az a baj.
2014. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennél kevesebbet semmiképp se egyél! Ez így pont jónak tűnik, viszont én a reggelit és a vacsit felcserélném, mint már mondtam. S inkább normális reggelit ennék és nem egész nap eperrel tömném magam... Reggelinek mondjuk legalább 50 g zabpehely + gyümölcsök. Így kevesebb epret ehetsz egész nap, de táplálóbb.


Egyébként nem értem miért érzed azt, hogy nem fogsz lefogyni, mivel eredményesen fogysz. 1 héten 0,5-1 kg az egészséges súlyvesztés, te pedig 0,75-öt fogytál, szal jó így.


Ne várj ennél gyorsabb fogyást, mert az egészségtelen lenne. Az egész egy türelemjáték, én már lassan 4 hónapja csinálom töretlenül és még rohadtul nem járok a végén (az alakformálás még csak most jön), szóval nagyon az elején jársz még..


50 kg, 165 cm

2014. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

még 1 uzsonnát tegyél be,ugyanazt,mint az ebéd.

estére meg kókuszzsíron 3 tojás rántottának zöldséggel.

estére semmiféleképpen ne egyél zabot.

2014. máj. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!